Архів новин за 13.03.2009

Підсумковим концертом у Палаці дозвілля «Листопад» звітувала за рік своєї роботи Мала академія мистецтв імені Раїси Кириченко

Кращі вокальні, хореографічні, поетичні, акторські та інструментальні номери демонстрували зі сцени юні вихованці закладу.

13 березня 2009, 15:00

125 юних краєзнавців з усієї області з'їхалися на 26-й обласний зліт учасників Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції «Україна вишивана»

Її урочисте відкриття відбулося в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

13 березня 2009, 15:00

Для своїх найкращих учнів у полтавській гімназії №9 влаштували спеціальне свято

В останній робочий день тижня тут відзначили тих, хто гідно представляє заклад у місті та області.

13 березня 2009, 15:00

Згідно із законодавством України, продаж алкогольних і тютюнових виробів заборонений особам, молодше 18-ти років

Проте, від батьків можна почути нарікання, що працівники магазинів продають заборонений товар неповнолітнім. Саме цим питанням нині опікуються соціальні служби міськвиконкому. Про основні заходи, що планують здійснити останні з метою попередження продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім, – далі у випуску.

13 березня 2009, 15:00

Український ринок алкоголю найшвидше розвивається з-поміж інших в усьому світі, запевняють експерти

А вітчизняні виробники лікеро-горілчаних виробів активно нарощують показники продажу свого товару. Незважаючи на пори року, свята чи їх відсутність, навіть попри фінансову кризу українці все-одно п'ють регулярно та багато, кажуть спеціалісти різних галузей. Як у полтавців справи з алкоголем, цього тижня намагалися дослідити наші журналісти.

13 березня 2009, 15:00

Сьогодні комунальників з їх професійним святом вітали у Міському будинку культури

А крім них – перукарів, полтавських модельєрів, фотографів та навіть водолазів. День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначається щорічно у третю неділю березня. Що бажали винуватцям свята, знають наші кореспонденти.

13 березня 2009, 15:00

Відтепер мешканці приватного сектору Полтави фіксуватимуть у спеціальних абонентських книжках стан сплати за вивіз сміття

Таку послугу оплати помісячно уводить комунальне підприємство КАТП-1628. Нею заміняють метод поквартирної оплати, коли працівники комунального підприємства або члени вуличних комітетів раз на півроку змушені були ходити оселями і в такий спосіб збирати гроші за користування євроконтейнерами.

Співробітники КАТП говорять, що таку ініціативу міської влади люди сприймають схвально і з великим бажанням отримують абонентські книжки. Сподіваються, це вельми сприятиме тому, що розрахунки за послуги КАТП-1628 мешканці приватного сектору здійснюватимуть вчасно. Діана Литвиненко – далі.

13 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію