Архів новин за березень 2009 року

Півтора століття тому народився великий письменник Шолом Алейхем

Його називають сином єврейського народу та української землі. У Полтаві цю подію відзначали представники єврейської громади, запросивши на свято й інші народності.

2 березня 2009, 15:00

Іван Марчук, єдиний українець, включений до британського рейтингу «100 геніїв сучасності», засновник нового стилю в мистецтві – «пльонтанизму» (від українського «пльонтати» – плести), художник зі світ

На запрошення міської влади та з допомогою віце-спікера Парламенту Миколи Томенка у Галереї мистецтв понад три тижні експонуватимуться його роботи. Відкриття експозиції перевершило всі сподівання її організаторів – бажаючих побачити і самого художника-генія, і його неперевершені роботи виявилося рекордно багато. Що саме привіз до Полтави Іван Марчук, та якою для нього вона відкрилася, знають наші кореспонденти.

2 березня 2009, 15:00

1 березня православні християни відзначали Прощену Неділю – останній день перед Великим постом

Прощена Неділя за традицією вважається останнім днем Масляної. Вже в понеділок, 2 березня, почався Великий семитижневий піст. Триватиме він до Великодня, який цього року припадає на 19 квітня. У Макарівському кафедральному соборі з цього приводу відбулася велика служба.

2 березня 2009, 15:00

У неділю в Полтаві на центральній вулиці міста та біля театру імені Гоголя розгорнулися гуляння

Тут за всіма народними традиціями святкували Масляну. Тож мешканці міста, які не злякалися раптового прояву зими, бачили і чули, як святкують Масляну у Полтаві.

2 березня 2009, 15:00

Для проведення весняно-польових робіт цьогоріч необхідно 4 мільярда гривень

Тоді як банки наразі згодні надати півтора мільярда. Попри це гроші Уряд обіцяє знайти, відтак, жодних проблем із посівною не буде. В цьому сьогодні запевнив народний депутат України Вадим Петренко під час своєї прес-конференції.

2 березня 2009, 15:00

Незважаючи на фінансову кризу, міська влада продовжує опікуватися школами

Цього разу представники міськвиконкому завітали до одного з лідерів призових місць Малої академії наук – 21-ї гімназії. Прийшли не з порожніми руками, ознайомившись з науковими роботами учнів – презентували аудіосистему.

2 березня 2009, 15:00

До 1-го червня у Полтаві візьмуть на облік сухі та хворі дерева, аби в подальшому планово їх вирубувати

До такого рішення дійшли під час апаратної наради у міськвиконкомі. Окрім цього, створять і програму з озеленення, яка регламентуватиме щорічний план по висадці саджанців.

2 березня 2009, 15:00

Протистояння зими з весною традиційно приносить додатковий клопіт співробітникам Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, а саме – вихід любителів зимової риболовлі на лід

Наразі лід на Ворсклі, принаймні, в межах міста, надзвичайно тонкий, тому ем-ен-есники проводять профілактичні рейди річкою, аби донести до рибалок усю небезпеку такого відпочинку.

3 березня 2009, 15:00

Незважаючи на економічну кризу на перехресті вулиць Красіна та 23-го вересня уже за півроку з'явиться новий продуктовий магазин

Він буде одноповерховий та матиме паркувальний майданчик для відвідувачів. Мешканці ж прилеглих будинків, запевняють забудовники, окрім магазину отримають ще й гарний благоустрій навколишньої території.

3 березня 2009, 15:00

Світова фінансова криза позначилась на роботі всіх галузей, зокрема, і медичній

На одному з інтернет-сайтів з'явилася інформація, що хворих нині годують на менше ніж гривню на день, зокрема, у Кременчуці. Начальник управління охорони здоров'я міськвиконкому Сергій Котов говорить, наразі ситуація – не з кращих, проте показники фінансування хворих, зокрема, харчування останніх, – вищі, ніж оприлюднили кременчужани.

3 березня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію