Архів новин за 7.02.2009

Проект виховання малечі презентували в одному з дошкільних навчальних закладів міста

«Я людина серед людей» - проект виховання малечі з такою назвою презентували в одному з дошкільних навчальних закладів міста. Розроблена педагогами дитсадка програма має на меті духовно-моральне виховання діток, вже починаючи з наймолодших вікових груп. У презентації взяли участь методисти з усіх дитячих садків міста.

7 лютого 2009, 15:00

Полтавських дітей, які брали участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків «Я хочу жити в якісному світі», цього тижня у Полтаві відзначили дипломами та нагородами

Діти від 5 до 17 років малювали плакати на споживчу тематику. Чи вміє полтавська малеча відрізняти якісні продукти від неякісних, дізнавались Інна Безугла та Сергій Бовтік.

7 лютого 2009, 15:00

Маршрутка без коліс – це не назва фантастичного роману, це – реальність, запевняють працівники Державтоінспекції

Саме таку картину можно було побачити вранці напередодні на одній з найжвавіших вулиць міста. Авто залишилося без «взуття» з причини ігнорування водієм вимог правил дорожнього руху, говорять співробітники ДАІ.

7 лютого 2009, 15:00

У 2008 році працівники органів реєстрації актів цивільного стану громадян склали майже 11,5 тисяч протоколів про порушення терміну реєстрації новонароджених

За словами міністра юстиції Миколи Оніщука, їх кількість без поважних причин становила майже 2,5% від загальної кількості зареєстрованих дітей. Наскільки відповідально до реєстрації своєї дитини ставляться новоспечені полтавські батьки, дізнавалися наші кореспонденти.

7 лютого 2009, 15:00

У п'ятницю Полтава поповнилася пам'ятним знаком

Меморіальну дошку у центрі міста відкрили на честь Заслуженого працівника культури України, музиканта і хормейстра, полтавця Олександра Борисенка.

7 лютого 2009, 15:00

Усі кошти з державного бюджету в Україні мають бути спрямовані на підтримку людей

Про це під час робочого візиту до Полтави говорив заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко. На прес-конференції у міськвиконкомі він зазначив, що приїхав до Полтави за досвідом роботи в умовах економічної кризи, а також пояснив, чи будуть прийняті законопроекти про підвищення транспортного збору та місцевих податків.

7 лютого 2009, 15:00

У 2008-му році, за оцінками рейтингових агентств, Полтава увійшла в десятку міст України з найвищим рівнем кредитної довіри

До того ж саме у нас вперше з-поміж інших міст реалізували програму «Доступне житло» – це лише частина напрацювань, які представники міської влади визначили як позитивні за минулий рік. Про досягнення, проблеми та перспективи роботи в місті на нинішній рік говорили в ході засідання міського активу.

7 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію