Архів новин за 4.02.2009

«Землю скарбів» презентував журналіст і краєзнавець Валентин Посухов

«Земля скарбів» - так називається книга, яку в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського презентував журналіст та краєзнавець Валентин Посухов. В ній - найкращі матеріали досліджень автора за 40 років праці в засобах масової інформації Полтавщини.

4 лютого 2009, 15:00

Деталі подій 27 червня 1709 року стали більш доступними для учнів полтавських шкіл

Вихованці загальноосвітньої школи №18 стали першими, до кого завітав проект «День музею в школі», ініційований науковими співробітниками державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви». На зустріч з історією завітала і наша знімальна група.

4 лютого 2009, 15:00

4 лютого – Всесвітній день боротьби з раком

Це захворювання, за оцінками спеціалістів, є головною причиною смертності в усьому світі. За підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров'я, через небажання обстежуватися та через відсутність необхідного втручання за період з 2005-го по 2015 рік від раку помре 84 мільйона чоловік. Яка ж ситуація в Полтаві наразі з онкозахворюваннями, дізнавалися Оксана Кошова та Павло Бабінчук.

4 лютого 2009, 15:00

1136 випадків захворювання на педикульоз у 2008-му проти 556 у позаминулому році – нечуваний для Полтави сплеск цього захворювання

Традиційно, найбільшими переносниками вошей вважаються діти та підлітки, а вони – саме тому, що дорослих, кажуть спеціалісти, ніхто не оглядає. У школі в середньому фіксують по 5-7 випадків захворювання на педикульоз, але й така статистика тривожить медиків. Чому виникла така ситуація, знає Діана Литвиненко.

4 лютого 2009, 15:00

Спеціалісти зазначають, що вже декілька років роботодавці зловживають звільненням працівників за так званою «згодою сторін»

Нині дана стаття не захищає найманих працівників і значно зменшує матеріальну допомогу по безробіттю останніх. Питання інформаційної обізнаності і захисту найманих працівників розглядали на селекторній нараді в облдержадміністрації.

4 лютого 2009, 15:00

У Києві підвищили тарифи на послуги житлово-комунального господарства у середньому в три з половиною рази

Деякі інтернет-сайти повідомляють, що у зв'язку з цим жителі столиці перестали сплачувати за них. Нові тарифи на водопостачання та водовідведення незабаром отримають і полтавці. Чи відповідально жителі обласного центру ставляться до сплати за послуги - сьогодні з'ясовували наші журналісти.

4 лютого 2009, 15:00

Замість контейнерного майданчика - дві купи землі - таку картину напередодні побачили комунальники на одній з ділянок по вулиці Зигіна

Представники влади переконані, що це - справа рук власників гаражів, розташованих поруч, останні цю версію заперечують.

4 лютого 2009, 15:00

Більше третини українців готові брати участь у вуличних акціях протесту

Про це свідчать результати опитування, проведеного Research&Branding Group, повідомляють Українські новини.

Так, 36,5% опитаних готові брати участь у вуличних акціях протесту для захисту своїх прав у разі, якщо в них не залишиться коштів для існування.

Водночас 29,1% опитаних відповіли, що ні за яких умов не вийдуть на вулицю для захисту своїх прав, 17,1% - готові брати участь у вуличних акціях за умови, що з'явиться новий лідер, новий рух, партія, яким вони будуть довіряти.

7,6% респондентів готові брати участь за будь-яких обставин, для них досить будь-якого найменшого приводу, 7,5% - якщо їм заплатять, 13,8% опитаних не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 20 по 30 січня, було опитано 2077 респондентів старше 18 років по всій Україні. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

А в Полтаві сьогодні ВЖЕ протестували під стінами обласної державної адміністрації. «Дістали!» – саме під такими лозунгами тут зібралися учасники всеукраїнського народного протесту. Протестували люди проти господарської політики уряду, парламенту та президента. Більше знають наші кореспонденти.

4 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію