Архів новин за 27.02.2009

Для Горбанівського геріатричного будинку ветеранів війни та праці наявність серед підопічних закоханої пари скоріше вийняток, ніж правило

Серед подружь, які свого часу тут проживали, особливо вирізняється складна історія життя Марії та Олександра Бурлаків. Вони у шлюбі – більше сорока років, і для багатьох залишаються взірцем щасливої сім'ї. Матеріал наших кореспондентів.

27 лютого 2009, 15:00

Близько 300 мільйонів гривень прокрутили у незаконних оборутках учасники підпільного конвертаційного центру у місті Кремечуці

Для цього 42-річний організатор створив аж 12 фіктивних підприємств. Втім, управління по боротьбі з організованою злочинністю діяльність центру викрила. Наразі ведеться слідство.

27 лютого 2009, 15:00

У Полтаві відкрито новий багатофункціональний спортивний комплекс «Розсошенці»

Розташований у однойменному селищі, він зведений за останнім словом будівельної галузі і має на меті задовольнити спортивні апетити цілого району. Надію починаючих спортсменів та професіоналів вже бачив Максим Яров.

27 лютого 2009, 15:00

Наразі влада має дослухатися до народу

Наблизити людей до можновладців покликаний нещодавно створений громадський рух «За Україну», який очолив народний депутат В'ячеслав Кириленко. З робочим візитом у четвер він побував у Полтаві. Тут лідер руху під час прес-конференції розповів про організацію та бачення її представниками вирішення основних державних проблем.

27 лютого 2009, 15:00

Тарифи на послуги централізованого опалення та постачання гарячої води переглядали сьогодні депутати обласної ради

Питання про їх коригування подали на розгляд членам постійних комісій: бюджетної та паливно- енергетичного комплексу обласної державної адміністрації. Які можуть бути нові тарифи та чи погодили їх депутати - дивіться далі у сюжеті Інни Безуглої та Павла Бабінчука.

27 лютого 2009, 15:00

У Полтаві почастішали випадки нанесення на будинки та паркани нелегітимних назв вулиць

Зокрема, вулицю Паризької Комуни нещодавно невідомі самовільно перейменували у вулицю Героїв Крут, а на будинках по Героїв Сталінграду хтось теж наніс трафаретні написи. У рейді з інспекцією по контролю за благоустроєм міста побували наші кореспонденти.

27 лютого 2009, 15:00

Керівники лікарняних закладів міста та представники влади сьогодні оглядали дитячу стоматполіклініку

Тут у минулому році зробили капітальний ремонт 2-го поверху. Таких робіт, говорять самі лікарі, у поліклініці не проводили ще з моменту її заснування.

27 лютого 2009, 15:00

Полтава вперше святкуватиме День Європи

Полтава активно готується до святкування 300-річчя Полтавської битви. Велике значення надається організації достойної зустрічі та перебуванню в нашому місті іноземних туристів. Втім, незадовго до цієї події планується ще одна нагода зустрічати представників європейських країн - на початку червня у Полтаві святкуватимуть День Європи. Деталі події обговорювали сьогодні міський голова Андрій Матковський та гості-координатори проекту.

27 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію