Архів новин за 25.02.2009

25 лютого 1871 року в місті Новоград–Волинському, тепер Житомирської області, народилася найвідоміша українська поетеса Леся Українка

Її життя не раз перепліталося з Полтавщиною та, зокрема, з нашим містом. Про що й нині у Полтаві нагадує про Олену Косач-Петрівну (справжнє ім'я Українки), знає В'ячеслав Джиган.

25 лютого 2009, 15:00

6 днів залишилося до завершення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання

У Полтаві спеціальні пункти для цього функціонують при всіх міських школах, а також при двох вузах: Національному технічному університеті імені Кондратюка та університеті споживчої кооперації України.

25 лютого 2009, 15:00

Полтавці часто скаржаться на те, що останнім часом у місті з'являється багато базових станцій мобільного зв'язку

Кажуть, електромагнітне випромінювання від них негативно впливає на здоров'я: так, люди нарікають на сильний головний біль чи підвищення тиску. У Полтаві за останній рік зареєстрували та увели в експлуатацію 155 базових станцій, повідомляють у міській санепідемстанції. Чи є підстави боятися полтавцям антен, що з'являються на дахах будинків? – наше дослідження у наступному сюжеті.

25 лютого 2009, 15:00

Скорочення робочих місць та затримки з виплати заробітних плат наразі характерні для всієї України

Не оминув цей процес і Полтаву. Міська ж влада запевняє, що заборгованість з виплати зарплат знаходиться під конролем. А от щодо працевлаштованості населення – ведеться робота по створенню нових робочих місць.

25 лютого 2009, 15:00

Цього тижня у Полтаві – ажіотаж довкола солі

Незвичний попит на «білу смерть» у магазинах і міста, і області у деяких крамницях спричинив дефіцит на цей товар, а у деяких він з'явився у великій кількості, щоправда, з підвищеною ціною. Чим викликаний такий попит на сіль і скільки цього продукту насправді споживають полтавці – спробувала з'ясувати наша знімальна група.

25 лютого 2009, 15:00

Кількість категорій громадян, яких у 2009-му році у громадському транспорті перевозитимуть безкоштовно відповідно до програми «Турбота», зменшилась із 8-ми до 4-ох

А безробітних полтавців будуть залучати до оплачуваних громадських робіт. Щоправда, тут також визначили окремі категорії. Про відповідні рішення із засідання міськвиконкому – далі у випуску.

25 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію