Архів новин за 21.02.2009

«90 років любові» - саме таку назву отримало чергове засідання інтелігенції міста - «Слов'янський клуб»

На ньому поздоровляли ювілярку, відомого науковця Любов Гейштер, яка своє життя присвятила дослідженню життя і творчості Володимира Короленка. Більше в матеріалі В'ячеслава Джигана.

21 лютого 2009, 15:00

Майже 80 юних талантів з Полтави і Полтавської області змагалися за призові місця в Шостому обласному дитячому конкурсі «Таланти багатодітної родини 2009»

Захід, що проводиться з 2001 року, має на меті відродити та популяризувати національні цінності багатодітних сімей та обдарованих дітей з малозабезпечених сімей.

21 лютого 2009, 15:00

Напередодні Дня захисника Вітчизни у Полтаві не лише вшановують ветеранів

Ці дні - гарна нагода для привітання патріотичного духу молоді. З цією метою Полтавський обласний військово-спортивний центр «Воїн» у виставковій залі Міського будинку культури влаштував для полтавців захід, який наповнив показовими виступами своїх вихованців.

21 лютого 2009, 15:00

Незвичайна виставка, майже унікальна у своєму роді, пройшла у Галереї мистецтв

Тут відкрилася експозиція марок, листівок, конвертів, іншої друкованої продукції на космічну тематику. Всі речі збирав український колекціонер Йосип Гаснюк, відомий єдиним напрямком своєї колекційної діяльності – космічним. Автографи Юрія Гагаріна та Ніла Армстронга тепер можуть побачити всі полтавці.

21 лютого 2009, 15:00

Пік активності вуличних грабіжників припадає на середу-четвер

Саме в ці дні є найбільше шансів, що у вас можуть вихопити сумочку або мобілку під час розмови. Як захистити себе від таких злодіянь та якими є будні патрульно-постової служби - у нашому наступному сюжеті.

21 лютого 2009, 15:00

80% дітей, які вчинили злочини, ніде не навчаються і не працюють

Таку статистику наводять представники обласної прокуратури. І хоча вцілому кількість злочинів, вчинених неповнолітніми, останнім часом знижується, в окремих районах Полтавщини ситуація протилежна. Як працюють над попередженням правопорушень серед дітей різні служби - проблему обговорювали наприкінці тижня в обласній прокуратурі.

21 лютого 2009, 15:00

Від п'яти до восьми років позбавлення волі загрожує двом полтавцям за незаконне заволодіння транспортним засобом

Аби не йти додому серед ночі пішки, вони вирішили поїхати додому на таксі. Але... без його водія. Однак на цьому їхні пригоди не закінчилися.

21 лютого 2009, 15:00

Відтепер техогляд транспортних засобів проводитимуть не у Державтоінспекції

А на підприємствах різної форми власності, що внесені до реєстру ДАІ. Крім того, змінилися і розміри податку з власників транспортних засобів, втім, лише для тих автовласників, у кого автівки з об'ємом двигуна більше 2200 кубічних сантиметрів. Ці та інші зміни стали основним предметом обговорення на нараді представників ДАІ та керівництва полтавських підприємств, яка відбулася напередодні.

21 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію