Архів новин за 20.02.2009

Народні ремесла проти безробіття - саме так можна охарактеризувати майстер-клас, який відбувся напередодні у Полтаві

На ньому безробітних та людей з фізичними вадами навчали, як створювати сувеніри національного спрямування.

20 лютого 2009, 15:00

Вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни в Київському районі

Зокрема, тут багато заходів проходить у професійно-технічних училищах та школах. На одному з них побували і наші журналісти.

20 лютого 2009, 15:00

Вже за кілька днів до Дня захисника Вітчизни приймають вітання полтавські ветерани

Серед них - герой Радянського Союзу Кузьма Павлович Нездолій. Аби висловити слова вдячності за величезний внесок в теперішнє мирне життя, до нього завітали представники управління освіти та учні.

20 лютого 2009, 15:00

Економічна криза лишає свій слід і на психічному здоров'ї полтавців

Лікарі стверджують, що станнім часом у психологів та психіатрів побільшало відвідувачів. Проте, не всі йдуть за допомогою до фахівців. Більшість знімає напругу і стрес... матюками. Навіть літературу відповідного змісту почали купляти частіше. Оксана Кошова – далі.

20 лютого 2009, 15:00

У Полтаві та області останнім часом почастішали випадки шахрайства

Часто жертвами шахраїв стають люди похилого віку. Виявляється, небезпека бути ошуканим чатує на довірливих і вдома, і на вулиці. Про це - у наших наступних сюжетах.

20 лютого 2009, 15:00

Середнім класом в Україні є лише 5-6% громадян, і не більше

Аби змінити таку ситуацію, Всеукраїнське об'єднання «Свобода» пропонує за короткий час реформувати систему влади. Акція «За сильну державу», яка розпочалася ще у вересні, пройшла і в Полтаві. У четвер місто відвідав голова Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок: зранку він спілкувався із журналістами, а ввечері провів зустріч із полтавцями. Про те, які рецепти лікування українського суспільства пропонувала політична партія в Полтаві, – далі у сюжеті Інни Безуглої та Павла Бабінчука.

20 лютого 2009, 15:00

Негативні наслідки повеней і паводків можуть проявлятись практично на всій території Полтавщини

Наприклад, 7 міст і 120 сільських населених пунктів області постійно підтоплюються. В управлінні водного господарства сьогодні підбивали підсумки минулого року та планували поточний.

20 лютого 2009, 15:00

У Полтавському міськвиконкомі сьогодні презентували систему управління якістю

Ця презентація – не перша, але й якості в обслуговуванні за один день роботи не досягти. Тепер влада стала до людей ближчою, а заходити до приміщення міськвиконкому і приємніше, і стресу для пересічної людини менше. Діана Литвиненко та Сергій Сепітий привітність персоналу та зручність отримання послуг випробовували на собі.

20 лютого 2009, 15:00

Тиск газу в газорозподільній системі Полтави впав нижче норми

Так, за інформацією ВАТ «Полтавагаз», станом на десяту годину ранку 20 лютого на газорозподільній станції в селищі Івашки він зупинився на позначці 3.3 атмосфери (напередодні було 4), а на ГРС в сел.Гожули - 1.4 атмосфери.

20 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію