Архів новин за 19.02.2009

Справжнє шоу з елементами сучасних музичних направлень та українських пісень відбулося у середу в залі міського будинку культури

Концертну програму для полтавців підготував журналіст, співак, композитор без освіти та автор пісень В'ячеслав Джиган. Відвідала перший концерт колеги і наша знімальна група.

19 лютого 2009, 15:00

Проблема раннього соціального сирітства стоїть в Україні і Полтаві зокрема дуже гостро

Тому в лютому Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із «Клінікою, дружньою до молоді» проводить у вищих навчальних закладах цикл лекцій на тему «Усвідомлене батьківство». Організатори вважають – освіченість молоді в цьому питанні – запорука вирішення проблеми.

19 лютого 2009, 15:00

Туристичний путівник «Микола Гоголь і Полтава» презентували у Полтаві

Саме екскурсовод першим зустрічає туристів з різних міст України, тому від рівня його професійної підготовки багато в чому залежать позитивні враження про місто та об'єкти Полтави. Ця теза була однією з головних при обговоренні на розширеному засіданні Спілки екскурсоводів Полтавщини, що пройшло в Полтавському Краєзнавчому музеї.

19 лютого 2009, 15:00

У національному технічному університеті імені Кондратюка сьогодні дискутували на тему виходу з економічної кризи та слухали розповіді про різні країни світу

Тут пройшла міжнародна конференція «Розвиток фінансових ринків та інститутів», а також святкували День рідної мови.

19 лютого 2009, 15:00

Погодні умови стали причиною рейдів інспекції по контролю за благоустроєм

Їх мета – перевірити стан прибирання вулиць від снігу. Як зазначають інспектори, вцілому комунальники та підприємства різних форм власності на кінець зими почали краще дотримуватись вимог правил благоустрою міста.

19 лютого 2009, 15:00

У Полтаві горіла обласна філармонія

Повідомлення про пожежу надійшло на пульт чергового служби МНС о 10.45. Після обіду пожежу вдалося загасити. Причини займання і збитки будуть з'ясовуватись.

19 лютого 2009, 15:00

Полтавська дітвора отримала сьогодні справжній подарунок від можновладців

Приміщення обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, що перебувало в стані капітального ремонту 6,5 років через пожежу, сьогодні офіційно відкрили. Урочисте перерізання стрічки бачила і наша знімальна група.

19 лютого 2009, 15:00

Стан комунального господарства міста обіцяють покращити уже цього року

Для цього навіть є відповідна програма, яку прийняли на 37-ій сесії міської ради, що відбулася сьогодні. Найбільшого ж резонансу набуло питання про передачу із міської в обласну комунальну власність 59-го дитсадка «Малятко» центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Та керівництво міста переконане, що від такого кроку дитячий заклад тільки виграє.

19 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію