Архів новин за 18.02.2009

В Управлінні Полтавської єпархії православної церкви сьогодні презентували книгу із серії «Храми землі нашої»

Вона – про історію церкви Преображення Господнього, що у Глинську. Її автор – мешканець села Малі Будища Віктор Міщанин – написав уже п'ять краєзнавчо-історичних книг про рідний йому Зіньківський край, дві з них – про тутешні храми.

18 лютого 2009, 15:00

Днями голова Всеукраїнського благодійного фонду «Талановиті діти України» Леонід Кучма вручив грант в розмірі 11 тисяч гривень полтавцю Станіславу Зубарю

Останній – учасник численних конкурсів, у тому числі – переможець шести міжнародних. У свої 12 років Станіслав, учень Полтавської спеціалізованої школи №3, бездоганно володіє баритоном, а відомий співак Володимир Гришко під час особистої зустрічі з юним полтавцем відверто захоплювався його чистим виконанням.

З майбутнім Паваротті та його батьком спілкувалися наші журналісти.

18 лютого 2009, 15:00

Два тижні у полтавських школах триватиме своєрідний правовий лікбез для учнів старших класів

Кримінальна та адміністративна відповідальність, яку можуть понести підлітки, – головні теми лекцій, які читають школярам спеціалісти права одного з вузів міста.

18 лютого 2009, 15:00

Рушник розміром три з половиною на півметра презентували учасники гурту «Успіх» обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей імені Макаренка

Щоправда, рушник тільки в процесі вишивання, адже до роботи долучилися умільці із різних регіонів України. Після завершення, обіцяють організатори акції, рушник являтиме собою твір народного прикладного мистецтва, гідний для експонування в музеях.

18 лютого 2009, 15:00

Жахлива трагедія сталася 16 лютого на трасі Київ - Харків у Полтавському районі

В результаті дорожньо-транспортної пригоди людина заживо згоріла в салоні службового авто. Деталі - в нашому наступному сюжеті.

18 лютого 2009, 15:00

16-річна полтавка, яка від народження не могла самостійно пересуватись і все життя займалась лікувальною фізкультурою, після трьох з половиною місяців занять на спеціальних тренажерах ходить самостійн

Реабілітують десятикласницю у територіальному центрі Октябрського району. Більше про її успіхи знають Інна Безугла та Сергій Сепітий.

18 лютого 2009, 15:00

Кількість звільнених працівників на підприємствах Полтави, за даними міського центру зайнятості, нині зросла, а от кількість вакансій, навпаки, зменшилась

Як діяти в ситуації, коли вас звільнили з роботи, та як знайти нову – матеріал В'ячеслава Джигана.

18 лютого 2009, 15:00

Ставки єдиного податку на деякі види підприємницької діяльності можуть підвищити

Принаймні, це питання порушили сьогодні на засіданні Ради підприємців міста. Щоправда, не обійшлось і без суперечок. Торкнулись вони опадаткування надання туристичних послуг.

18 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію