Архів новин за 12.02.2009

Уже навесні цього року у сквері, що знаходиться за міською радою, з'являться лавки нового дизайну

Їх зроблять за проектом однієї студентки, яка здобула перемогу у відповідному конкурсі.

12 лютого 2009, 15:00

Полтавські студенти сьогодні цілий день укладали шлюби

Таку церемонію вирішили запропонувати напередодні Дня Святого Валентина в інституті економіки і права. Але головне, що наречену та нареченого обирали шляхом жеребкування, але попри це молодь легко ставала на весільний рушник. Студентські весілля проводили з усіма атрибутами: музикою, обручками, свідоцтвами про реєстрацію шлюбу. Організатори запросили до участі в акції близько 700 осіб, були навіть пари з інших вузів.

12 лютого 2009, 15:00

15 лютого 1989 року – офіційна дата виведення військ з території Афганістану

З війни, що тривала 10 років. Напередодні цієї дати учасників бойових дій в Афганістані вітали і нагороджували медалями у Ленінському райвиконкомі.

12 лютого 2009, 15:00

Питання контролю показників малюкової смертності стало головним на черговій медичній раді

На неї запросили акушерів-гінекологів, сімейних лікарів, неонатологів і педіатрів. Про подальші плани галузі охорони здоров'я і співпрацю лікарів-спеціалістів в напрямку зниження цього відсотка смертності – далі у випуску.

12 лютого 2009, 15:00

Хірургічне відділення першої міської лікарні отримало друге дихання

У січні його відкрили після капітального ремонту, рішення про який минулого року прийняла міська рада. За 10 днів, які пройшли з моменту відкриття, у відділенні вже зробили 50 операцій. Та це – лише початок. Його ресурс – значно більший, а оновлені палати та новітнє оснащення, говорять лікарі, безумовно сприятимуть швидкому одужанню пацієнтів. Відділення європейського рівня бачили і наші журналісти.

12 лютого 2009, 15:00

Сьогодні в житті віруючих та релігійної громади відбулася велика подія

У Храмі Іоана Воїна освятили новий іконостас, авторами якого є група полтавських майстрів. На урочистій літургії були В'ячеслав Джиган та Альберт Івлєв.

12 лютого 2009, 15:00

Своєрідною газовою атакою вважають у міськвиконкомі практику відключення від газопостачання котельні обласного та міського підприємств «Полтаватеплоенерго»

Сьогодні «Полтавагаз» відключив 17 котелень, без тепла та гарячої води залишилось 60 будинків обласного центру. Міська влада обіцяє – з такими діями Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» вона боротиметься до кінцевого вирішення цього питання на користь полтавців.

12 лютого 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію