Архів новин за 9.12.2009

За розвитком справжнього сміттєзвалища спостерігають зі своїх вікон мешканці одного з будинків у Київському районі

Сміття лежить тут не перший місяць, але хто має його прибирати - невідомо, адже думки з цього приводу у комунальних служб та адміністрації кооперативного будинку різні.

9 грудня 2009, 15:39

В аграрному коледжі управління і права говорили про протидію торгівлі людьми

«Протидія торгівлі людьми» - круглий стіл під такою назвою пройшов за ініціативи Головного управління юстиції та Координаційної ради молодих юристів в рамках Всеукраїнського тижня права. У аграрному коледжі управління і права за круглим столом зібралися представники Головного управління МВС в Полтавській області, адвокати, представники громадських організацій, викладачі навчальних закладів. Запросили на захід і студентів - майбутніх юристів.

9 грудня 2009, 15:40

Від 35 до 60 гривень на місяць мають сплачувати батьки, аби їх дитина займалася у музичній школі

Така вартість діє у всіх міських мистецьких школах, повідомили директори закладів на прес-конференції. Крім того, що не характерно для більшості міст України, учні полтавських музичних шкіл мають великі знижки при навчанні на кількох інструментах. Більше про робочі будні закладів художньої освіти дивіться далі.

9 грудня 2009, 15:44

8 місяців спільної наполегливої роботи, і вихованці 30-ї гімназії мають оновлену спортивну залу

Цьогоріч, продовжують, це – не єдиний подарунок від міста. До початку навчального року тут проводився ремонт покрівлі, були закуплені нові меблі. Зміни на краще святкувала школа проведенням спортивно-мистецького свята, на якому побувала і наша знімальна група.

9 грудня 2009, 16:02

До 15 грудня, першого дня реєстрації випускників шкіл на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, залишається все менше часу

Тож профільні управління вже розпочали займатися організаційними моментами і врегульовувати питання цьогорічних нововведень. Зокрема, про це йшлось на нараді відповідальних за організацію і проведення ЗНО-2010 та реєстраторів пунктів реєстрації Полтавської області, яка пройшла на базі Полтавського національного технічного університету.

9 грудня 2009, 16:08

«Правові аспекти діяльності мас-медіа під час президентських виборів-2010» – семінар під такою назвою зібрав представників ЗМІ Полтавщини

На ньому говорили про роботу медійників у період передвиборчих перегонів. Торкалися юридичних та фінансових питань, що можуть виникати між учасниками виборчої кампанії та представниками ЗМІ. Корисні професійні поради слухали і наші кореспонденти.

9 грудня 2009, 16:13

Чим менше часу залишається до новорічних свят, тим гостріше постає питання із законним використанням піротехнічних засобів

Останні, говорять фахівці, деякі з полтавців як незаконно купують, так і використовують у непризначених для цього місцях і пізній час доби. Як зберегти святковий настрій, при цьому не порушуючи громадського спокою і техніки безпеки, говорили на спеціальній нараді у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Тамари Плужник.

9 грудня 2009, 16:28

4 автобуси і 6 тролейбусів будуть рухатись у нічний час доби у дні Новорічних та Різдвяних свят

Тож полтавці і гості міста матимуть можливість як зустріти Новий рік біля головної міської ялинки, так і повернутись додому, не чекаючи ранку. Більше про графік руху додаткового громадського транспорту і ціну квитка на проїзд у останньому – в нашому наступному сюжеті.

9 грудня 2009, 16:45

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію