Архів новин за 5.12.2009

Сьогодні у місті стартував ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавського мистецтва гри на народних інструментах

В ньому взяли участь учні та викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та студій позашкільних закладів освіти. Більше про конкурс - далі у випуску.

5 грудня 2009, 12:44

22-га полтавська школа - не спеціалізована, однак, у ній велику увагу приділяють вихованню дітей через мистецтво

Розміщена в мальовничому куточку Полтави, на Дублянщині, школа є своєрідним культурним осередком. Тут не можна не творити, говорять вчителі та учні 22-ї, адже цьому сприяє і довколишня природа, і обстановка в закладі.

5 грудня 2009, 13:07

Вісімнадцята школа Полтави - єдина в місті та одна з двох в області носить статус «громадсько-активної»

Така модель школи зараз є досить актуальною, адже вчить дітей життю в суспільстві, співпраці з громадою та допомагає в самореалізації. Самооцінка діяльності за міжнародними стандартами та розробка плану розвитку на три роки - мета круглого столу, який відбувся у вісімнадцятій школі.

5 грудня 2009, 13:19

Здійснити новорічне бажання знедоленої дитини легко, говорять полтавські студенти-волонтери

Уже кілька років вони проводять акцію «Ялинка янголів». Щорічно напередодні Нового року діти місцевих інтернатів пишуть на своєму паперовому янголі 3 бажання. Листівки вішають на ялинку, яку ставлять у людному місці. Далі кожен дорослий, проходячи повз новорічне дерево, має змогу бажання прочитати і виконати. Щоправда, не кожне побажання малечі легко реалізувати.

5 грудня 2009, 14:01

Настання зими, природньо, викликає серед активного населення бажання кататися на ковзанах, лижах, грати у хокей

Та здійснення таких бажань неможливе без належного рівня ковзанок, спусків, гідного обладнання. Все це у Полтаві є, переконує очільник міського спорту Ігор Кислов. Адже завдання влади обласного центру, говорить посадовець, – створити належні умови для розвитку будь-якого виду спорту.

5 грудня 2009, 14:10

15 років тому, 6 грудня 1994, на банківському ринку Полтавщини з'явився новий потужний конкурент – банк «Аваль»

З часом він, ставши структурою австрійського банківського холдингу «Райффайзен Інтернаціональ», перетворився на один з найнадійніших банків не тільки України, а і всієї Східної Європи. З чим зустрічає своє 15-річчя банківська установа і в чому секрет її успіху, знає Максим Яров.

5 грудня 2009, 14:17

П'яте грудня у світі вважається Днем волонтера

150 років тому французький письменник та журналіст Андрі Дюман запропонував створити Червоний Хрест - організацію, яка б працювала на волонтерських засадах. Принципами, сформульованими Дюманом, керуються сьогодні волонтери у всьому світі. Серед них - і учасники волонтерського руху полтавського Центру соціальних служб. Напередодні Всесвітнього дня волонтера їх вітав мер міста Андрій Матковський.

5 грудня 2009, 15:08

З 18-річчям від дня офіційного створення Збройних сил України полтавських військових вітали представники міської влади

Останні відвідали усі військові частини, які дислокуються на території міста. А розпочали з міського військкомату.

5 грудня 2009, 15:28

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію