Архів новин за 1.12.2009

1 грудня – День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

Його в Україні відзначають із 1988 року, маючи на меті об'єднати зусилля задля того, щоб зупинити розповсюдження інфекції. Зараз у Полтаві разом над цим працюють громадські організації та владні структури. Саме так можна досягнути позитивного результату, вважають ті, хто знаходиться не осторонь цієї проблеми у нашому місті.

1 грудня 2009, 13:15

У Міському Будинку культури пройшов захід, присвячений пам'яті жертв Голодомору 33-34-го років

Дітям розповідали про страшну трагедію минулого століття, яка забрала життя мільйонів людей, демонстрували документальний фільм «33 – свідчення очевидців». Вшановували пам'ять померлих і наші кореспонденти.

1 грудня 2009, 16:08

4-го та 5-го грудня у великому виставковому залі міського будинку культури пройде ІІІ Міжрегіональна туристична виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині»

Окрім провідних туристсько-рекреаційних районів області свої презентації проведуть суб'єкти туристичної галузі Сумщини, Черкащини, Закарпаття, Івано-Франківщини та Волині. Детальніше – в матеріалі Вячеслава Джигана.

1 грудня 2009, 16:14

Різницю між народом і владою продемонструвала Народна армія спасіння

В сотнях міст та містечок України її активісти провели акцію «Cправжнє обличчя влади» – фотографії розкішних домівок політиків та високопосадовців, їхніх автомобілів співставили з зображеннями розвалених господарств та заводів, безробітних селян та безпритульних дітей. Нинішня влада коїть справжній злочин проти українського народу і вона має піти, переконаний лідер Народної Армії Спасіння Олександр Пабат.

1 грудня 2009, 16:22

1 грудня 64-річницю від дня заснування відзначає Полтавський автоагрегатний завод

День народження підприємство зустрічає у всеозброєнні: постійно нарощуються обсяги виробництва, освоюються нові ринки збуту, знаходять нових постачальників. Про сьогодення та майбутнє одного з лідерів машинобудування СНД – далі у сюжеті.

1 грудня 2009, 16:37

Відтепер після операцій у черевній порожнині у полтавських діток не залишатимуться шрами

Так обіцяють хірурги Полтавської міської дитячої клінічіної лікарні. За виділені з бюджету міста кошти, 200 тисяч гривень, для медустанови придбали ендовідеолапороскопічної стійку, яка дозволить лікарям розширити спектр операційних манпуляцій, рятуючи життя та здоров’я маленьким полтавцям.

1 грудня 2009, 17:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію