Архів новин за 6.11.2009

6-те листопада 1814 року – визначна дата для поціновувачів гри на саксофоні та для самих музикантів

Саме цього дня народився Адольф Сакс – бельгійський майстер духових інструментів, винахідник саксофону. Цей надзвичайно мелодійний інструмент ще з початку 20 століття швидко здобув популярність у джазі та заволодів серцями найвибагливіших слухачів. Де в Полтаві можна почути гру на саксофоні та як навчитися цьому, знає В'ячеслав Джиган.

6 листопада 2009, 10:21

Убивши коханця свої дружини, чоловік заснув на дивані, що знаходився поруч з закривавленим тілом

Алкогольне сп'яніння підозрюваному у вбивстві далося взнаки: чоловік навіть незчувся, як правоохоронці одягли на нього наручники. Більше про справжній любовний трикутник з трагічним кінцем на Кобеляччині – далі у випуску.

6 листопада 2009, 11:17

У 1989 році – Медаль материнства ІІ ступеню, цьогоріч – присвоєння почесного звання матері-героїні

Саме такий доробок за своє головне покликання – матері – нині має полтавка Ірина Точилова. Указ про присвоєння відзнаки був підписаний Президентом України 6 квітня, проте, тільки сьогодні, 6 листопада, вона дісталася Полтави. В офіційній обстановці вручав її володарці міський голвоа Андрій Матковський.

6 листопада 2009, 12:46

Епідемія грипу в Україні вплинула на деякі сфери людського життя

Про це говорять як працівники туристичної галузі, так і представники інших сфер обслуговування мешканців нашого міста. Перші констатують зменшення потоку туристів, другі, зокрема, таксисти, – зменшення кількості клієнтів, які користуються послугами таксі. Немедичні наслідки епідемії досліджував В'ячеслав Джиган.

6 листопада 2009, 14:00

Всі суб'єкти господарювання, незалежно від форм власності, переконують в інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, мають прибирати прилеглу територію

Це, в черговий раз наголошують, стосується як приватних підприємців, так і освітніх закладів. З чергового рейду інспекції повернулася наша знімальна група.

6 листопада 2009, 14:41

У місті розпочався масовий пошив засобів індивідуального захисту – марлевих пов'язок

150 тисяч гривень, які депутати одностайно погодили виділити на останній, 44 сесії міської ради, вже почали втілюватися у метри марлі і ниток. Вже 3-ій день до цієї роботи долучилися освітяни. У кожній школі створений трудовий підряд із учителів закладу. Один з таких тимчасових цехів, що розташувався у 5-й спеціалізованій школі, бачила Крістіна Криженко.

6 листопада 2009, 15:22

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію