Архів новин за 3.11.2009

5-а міська клінічна лікарня міста Полтави в умовах росту захворюваності на грип та ГРВІ готова до роботи в інфекційному режимі

Кількість хворих на ГРВІ та грип в Україні сягнула 255 тисяч осіб, а кількість летальних випадків збільшилася до 67 – це офіційні дані за понеділок, 2 листопада, яке надало Міністерство охорони здоров'я.

Нагадаємо, відповідною постановою Кабінету міністрів України всі шкільні та вищі навчальні заклади міста, в тому числі і полтавські, знаходяться на вимушених канікулах, а з 30 жовтня в Україні оголошена епідемія грипу. В інфекційному режимі для прийому хворих на ГРВІ та грип наразі готова працювати 5 міська клінічна лікарня. Про те, які засоби профілактики серед полтавців користуються найбільшою популярністю і як себе правильно захистити від хвороби, дізнавались наші журналісти.

3 листопада 2009, 09:15

Проект за здоровий спосіб життя «Україна без паління» починає робити перші кроки

Наразі серед інших існує футбольга ліга, яка поставила перед собою завдання відвернути молодь від куріння, пияцтва, наркотиків. Більше про український і закордонний досвіди впровадження футбольної альтернативи пагубним звичкам - далі у випуску.

3 листопада 2009, 14:07

Сьогодні виповнюється 21 рік, відколи в Радянському Союзі було дозволене викладання мови «іврит»

З 2-ої половини XX ст. ця мова є повсякденною для спілкування в Ізраїлі. Нині поряд з арабською іврит в цій країні вважається державною мовою. В Полтаві його вивчають не лише представники єврейської общини, але й ті люди, які прагнуть розуміти стародавні тексти, написані на івриті. Тему досліджував В'ячеслав Джиган.

3 листопада 2009, 15:32

Приватний підприємець з Полтави, який мав дозвіл на ведення оптової торгівлі, за сумісництвом займався ще й солінням оселедців

Їх він самотужки привозив з Харкова. Тільки документів на такий вид діяльності у підприємця не знайшлося. Нині за відсутність останніх і недотримання санітарно-гігієнічних умов при солінні риби на чоловіка складено адмінпротокол.

3 листопада 2009, 16:10

Замість одруження – порушена кримінальна справа за статтею «умисне убивство»

30-річний мешканець села Пізники Чорнухинського району через особисту неприязнь у стані алкогольного сп'яніння вчинив подвійне вбивство. Пенсіонери нічим не завинили перед односельцем, крім того, що намагалися наставити його на шлях більш порядного життя. Це, кажуть селяни, і змусило поквитатися зі старенькими. От тільки весілля, заплановане на листопад цього року, колишньому в'язню та нині затриманому доведеться перенести... або й зовсім відмінити. Все залежатиме від з'ясування подальших обставин злочину та власне самого вироку.

3 листопада 2009, 16:30

5 років під девізом «З теплом і добром» – так охарактеризував свою 5-річну депутатську роботу парламентар Олексій Лелюк

На прес-конференції депутат Верховної Ради від «Партії регіонів» розповів про свою діяльність упродовж цього періоду, а також висловив свою точку зору на ситуацію в країні та майбутні президентські вибори.

3 листопада 2009, 17:00

Відсьогодні дошкільні навчальні заклади Полтави закриті на карантин

Про це повідомила начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому Світлана Горбаньова на прес-конференції. Окрім того, очільниця управління розповіла про зміни в навчальному процесі полтавських шкіл, пов'язані з вимушеним продовженням осінніх канікул. Матеріал В'ячеслава Джигана далі.

3 листопада 2009, 17:14

150 тисяч гривень на пошиття 180 тисяч індивідуальних засобів захисту, масок, погодили виділити депутати на позачерговій 44 сесії міської ради

Вже за 2 тижні полтавці матимуть змогу безкоштовно отримати маски, аби захистити себе від потенційного вірусу каліфорнійського грипу. Про ці та інші питання також йшлось й на традиційній, післясесійній прес-конференції міського голови Андрія Матковського.

3 листопада 2009, 17:40

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію