Архів новин за 2.11.2009

Цікавий розважальний сезон для полтавців та гостей міста відкрив торговельно-розважальний центр «Київ»

Першою ластівкою ряду заходів стало «Байкершоу». Всі бажаючі мали змогу не тільки подивитись на залізних коней полтавських байкерів, а і дізнатись багато цікавого з історії самого байкерства.

2 листопада 2009, 09:44

За поточний рік у місті трапилося 19 нещасних випадків на водний об'єктах

В їх наслідок загинуло 18 осіб, в тому числі – 1 дитина. Аби не зростала ця цифра, рятувальники МНС спільно з працівниками Полтавської водолазної станції, міліції та медиками провели практичні навчання по запобіганню та рятуванню потопаючих на воді. В таких екстренних ситуаціях, говорять фахівці, аби врятувати життя людині, можуть стати у нагоді не тільки спеціальна техніка, а і підручні засоби.

2 листопада 2009, 11:47

41 пожежа, в якій загинуло четверо осіб, – саме таку цифру називають МНС-ники Полтавського району за 10 місяців поточного року

Аби вона не зростала, працівники районного відділу МНС та Міністерства внутрішніх справ провели перевірки житлового сектору. В ході останньої здійснили огляд протипожежного стану печей та обігрівальних приладів і вказали на недоліки.

2 листопада 2009, 12:09

Більше 10 тисяч пацієнтів, які знаходяться на обслуговуванні 4-ої міської клінічної лікарні, вже мають можливість відчути на собі перші переваги комп'ютеризації закладу

Підключення до електроніки реєстратури і робочих місць вузьких фахівців допомагає як прослідкувати роботу лікаря, так і окремо взяту історію хвороби. Детальніше про це – далі у випуску.

2 листопада 2009, 14:25

«Полтава – місто, у якому хочеться жити!» – це гасло, якому підпорядковують свою роботу депутати міської ради

Секретар міської ради Олександр Козуб вважає, що Полтава – чи не єдиний обласний центр в Україні, де депутатський корпус, попри різну політичну спрямованість, працює на благо міста і в рамках затвердженої у 2007 році програми його розвитку. Ці та інші питання піднімав на своїй прес-конференції, яка відбулася сьогодні, секретар міської ради Олександр Козуб.

2 листопада 2009, 16:02

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію