Архів новин за 8.10.2009

У музеї Котляревського пройшов парад літературних героїв

У Полтаві пройшла ціла низка заходів, приурочених 240-й річниці від Дня народження нашого великого земляка Івана Котляревського. У літературно-меморіальному музеї письменника до цієї дати підійшли дуже відповідально: влаштували урочистий захід пам'яті Івана Котляревського, провели значну кількість екскурсій. А тепер музей став місцем, куди із області з'їхалися найталановитіші учні, аби показати свої вміння, які мають безпосереднє відношення до творчості Івана Котляревського.

8 жовтня 2009, 15:00

Полтавських школярів ознайомили з можливістю навчання за кордоном

На нараді з керівниками закладів освіти у міському методичному кабінеті говорили про міжнародне співробітництво полтавських закладів освіти задля інтеграції учнівської молоді у світовий освітній та соціокультурний простір. На нараді презентували програму освітніх послуг та ознайомили присутніх із умовами навчання та проживання за кордоном.

8 жовтня 2009, 15:00

Полтавщина святкує 100-річчя місцевого футболу

100 років тому у Полтаві на Павленківській площі було зіграно перший в історії краю футбольний матч. На полі зійшлися команди кадетського корпусу. Поєдинок поклав початок існуванню гри мільйонів на Полтавщині. Через 100 років наша область не пасе задніх у масштабі України – варто лиш згадати цьогорічні здобутки футбольного клубу «Ворскла». Відтак, і на урочистості з нагоди круглої дати до міського будинку культури завітало чимало почесних гостей. Побувала на святі і наша знімальна група.

8 жовтня 2009, 15:00

У полтавської молоді виховуватимуть громадянську позицію - у місті розпочав роботу проект «Молодь іде на вибори»

Активізація та посилення громадянської позиції молоді, донесення до молодих полтавців важливості їхньої участі у майбутніх президентських виборах - такою є головна мета проекту, який розпочали у Полтаві місцева філія суспільної служби України, студентська рада міста та громадська колегія при міськвиконкомі. Як привертатимуть увагу молоді до проблеми та переконуватимуть її у важливості участі у демократичних процесах - знає Максим Яров.

8 жовтня 2009, 15:00

У приміщенні Полтавської обласної ради відбулося засідання «круглого столу»

Дебати були гарячими, адже говорили про виконання обласного бюджету за 9 місяців цього року та про кошторис на наступний рік. Виконання бюджету Полтавщини у поточному році, вважає начальник Головного фінансового управління ОДА Павло Кропивка, вцілому позитивне. Проте, як показало засідання, не уникнути і проблем у районах Полтавщини.

8 жовтня 2009, 15:00

Ставок біля музею-садиби Панаса Мирного обнесуть огорожею - вирішили депутати обласної ради

А постійна комісія облради з питань екології провела виїзне засідання на ставках поблизу музею-садиби Панаса Мирного. Виявилося, що робота по розчистці та наведенню благоустрою навколо водного об'єкту потребує додаткових зусиль та фінансової підтримки, адже наводити лад треба не тільки на найближчому до музею ставку, а й на двох інших, які зв'язані водним каскадом.

8 жовтня 2009, 15:00

У Полтаві є не одна станція стільникового зв'язку та антени радіостанцій, які встановлені без відповідних документів та погоджень

А також такі, що наносять шкоду здоров'ю мешканців окремих будинків. Про це говорилося на комісії міської ради з питань інноваційного та екологічного розвитку. Роботу декількох радіотехнічних об'єктів припинено до приведення вимпромінювання до норм. Більше знає Максим Яров.

8 жовтня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію