Архів новин за 29.01.2009

Номер 01, який, до речі, з 3 лютого буде замінений на 101, знайомий кожному з дитинства

Саме 29 січня працівники пожежної охорони, або як їх тепер називають – МНС-ники – святкують своє вже неофіційне свято. Про цьогорічні нововведення до нього та історію реорганізації свята і самої служби – далі у нашому випуску.

29 січня 2009, 15:00

Про роботу установ для засуджених у минулому році говорили під час колегії, що відбулася в управлінні Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області

Участь у засіданні, окрім співробітників обласного управління Держдепартамету, взяли і представники міської, районної та обласної влад, а також громадськість.

29 січня 2009, 15:00

Кілька днів як зі Швеції повернулася полтавська делегація

В країні, з якою наше місто пов'язують тісні партнерські стосунки, делегація з Полтави брала участь в протокольній зустрічі українського посла із Його Величністю Королем Карлом 16-им Густавом та Королевою Сильвією. Крім позитивних вражень від Швеції полтавці привезли і дещо незвичні історії. Чули їх і Діана Литвиненко та Альберт Івлєв.

29 січня 2009, 15:00

29-го січня відбувся легендарний бій під Крутами

У свідомості сучасних українців, а особливо молоді, він є прикладом героїзму та безкромпромісної любові до своєї країни. У Полтаві за ініціативи міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту, а також Студентської ради міста уже третій рік поспіль проходить захід вшанування пам'яті загиблих під Крутами студентів.

29 січня 2009, 15:00

Міська влада боротиметься з безробіттям шляхом створення нових робочих місць та розширення малого та середнього бізнесу

Бюджетна сфера міста буде профінансована в повному обсязі протягом 2009 року. Ці та інші рішення ухвалили депутати під час позачергової сесії міської ради, на якій побували наші кореспонденти. А на післясесійному брифінгу міський голова Андрій Матковський прокоментував найважливіші результати засідання депутатів.

29 січня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію