Архів новин за 20.01.2009

Групу викрадачів авто затримали днями співробітники МВС

Більшість зловмисників з групи – неповнолітні, викрадали вони авто заради розваг, а от «засипалися» на 13-ій машині. Максим Яров знає більше.

20 січня 2009, 15:00

Питання, які планують винести на сесію облради, сьогодні розглядали на спільному засіданні постійних комісій обласної ради

Серед таких, зокрема, – програма економічного та соціального розвитку області на цей рік та обласний бюджет-2009.

20 січня 2009, 15:00

Полтавські митники затримали найбільший з відомих вантаж, який складався з нагород часів Великої Вітчизняної війни

Конфіскат у 29 одиниць офіційно передали Краєзнавчому музею для поповнення вже існуючої колекції нагород. Остання вже нині, говорять працівники музею, сягає більше 3 тисяч найменувань.

20 січня 2009, 15:00

Гарний, по-справжньому зимовий краєвид за вікном несе із собою і небезпеку для життя полтавців

Причина тому – бурульки на дахах будівель. Однак не всі знають, що за неприбирання бурульок передбачені штрафні санкції для всіх балансоутримувачів, тобто, власників будинків. Крістіна Криженко – далі.

20 січня 2009, 15:00

Майже на п'ятнадцять тисяч за минулий рік в порівнянні з 2007-м збільшилась кількість відвідувачів музейних установ міста

Про позитивні тенденції, підсумки діяльності краєзнавчо-туристичної галузі та стан музейної справи міста у 2008-му говорили сьогодні на нараді з директорами музейних установ міста комунальної сфери управління.

20 січня 2009, 15:00

Шість масштабних торгових точок замість однієї минулоріч та ще кращу організацію обіцяє міська влада цьогорічному Святу Сала

Подія, яка пройде в Полтаві вже вдруге і до якої буде прикута увага всієї держави, відбудеться найближчої неділі. Насичену культурну програму та сало в шоколаді зможуть оцінити всі, хто прийде цього дня на вулицю Жовтневу. Організаційну нараду з причетними до цього заходу службами провели у міськвиконкомі.

20 січня 2009, 15:00

Міністерство закордонних справ України готове надавати дипломатичне супроводження просуванню на зовнішніх ринках продукції полтавських товаровиробників

Такі дії спрямовані на подолання наслідків світової економічної кризи для держави та вітчизняних підприємств. Про форми і методи співпраці між МЗС та Полтавською областю говорили сьогодні губернатор Валерій Асадчев та заступник Міністра закордонних справ України Олександр Горін.

20 січня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію