Архів новин за 16.01.2009

І вже майже фінальним акордом відзначення у Полтаві новорічних та різдвяних свят стало дійство в Художньому музеї імені Миколи Ярошенка

Тут в камерній атмосфері свою творчість дарували вихованці міської дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди.

16 січня 2009, 15:00

Підбили підсумки року туризму в Україні

Для Полтавського регіону він був досить продуктивним, принаймні так стверджують організатори проекту "Полтавщина туристична". Аби показати основні здобутки в туристичному напрямку, нині організували виставку та презентували сайт.

16 січня 2009, 15:00

Купівельна спроможність полтавців знижується

Такими спостереженнями діляться підприємці, які торгують на центральному ринку. Адже ціни тут на більшість продуктів залишились на рівні листопаду, а от відвідувачів значно поменшало.

16 січня 2009, 15:00

Цього тижня полтавських пенсіонерів попередили про те, що у лютому вони можуть не отримати пенсії

Керівники облдержадміністрації не гарантують виплати, оскільки виникли проблеми з наповненням держбюджету і відповідно, Пенсійного фонду, повідомляє інтернет-сайт Обком. Представники міської влади говорять про те, що кількість безробітніх щодня у місті збільшується.

16 січня 2009, 15:00

Звичка до ялинки - головного атрибуту новорічних свят в українців закріпилась міцно: її прикрашають, під нею 1 січня діти зранку шукають подарунки, а довкола дерева веселяться

Хоча вперше на слов'янських землях ялинка з’явилась на виконання розпорядження царя Петра І, яким він доручив прикрашати двори та оселі хвойним гіллям. До цього, на території нинішньої України використовувались дідухи. Масово ж ялинки запровадились вже у радянський час. Після новорічно-різдвяних свят постає проблема: куди подіти живу зелену красуню, яка виконала свою святкову функцію?

16 січня 2009, 15:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію