Архів новин за 5.09.2008

Сьогодні у Полтаві відкрили новий театральний сезон

Уже – сімдесят перший. Із обласного театру ляльок, де найменшим школярам представляли нову виставу «Сюрприз», повернулися Інна Безугла та Сергій Бовтік.

5 вересня 2008, 15:00

Представник полтавського студентства на цьогорічній Всеукраїнській студентській республіці, що проходила на мисі Тарханкут у Криму, виборов звання студентського Президента

Це звання відтепер дає йому право представляти інтереси молоді всієї України в управлінських органах держави. Своїми планами на майбутнє новообраний Президент поділився і з нашими журналістами.

5 вересня 2008, 15:00

Правові відносини на земельному ринку України, проблемні питання, пов'язані з операціями на ньому, та інші аспекти стали предметом обговорення на засіданні круглого столу, що відбувся у Ленінському ра

З представниками фермерських господарств, керівниками агрофірм та організацій спілкувалися держслужбовці, представники юридичних управлінь області, податківці та працівники державної земельної комісії.

5 вересня 2008, 15:00

5-ий у місті високоякісний майданчик зі штучним покриттям відтепер служитиме спортивним товариствам міста та звичайним громадянам

Стадіон «Динамо» відсьогодні може похвалитися не тільки чудовим стандартним футбольним полем, а й ареною для мініфутбольних змагань.

5 вересня 2008, 15:00

До Дня міста у Полтаві планується виконати великий обсяг робіт: і з благоустрою, і зі святкового оформлення

Наприклад, головні культурні пам'ятки міста отримають спеціальну підсвітку, аналогів якій немає навіть в Європі.

5 вересня 2008, 15:00

Останнім часом як на державному, так і регіональному рівнях багато говорять про готовність до опалювального сезону

Чи вступить Полтава у зиму у всеозброєнні і яка ситуація в місті з оплатою за спожитий газ, дізнавалася Оксана Кошова.

5 вересня 2008, 15:00

Ситуація, що склалася останніми днями в Парламенті, викликала широкий резонанс

Сьогодні свій коментар відносно цих подій дав і голова облдержадміністрації Валерій Асадчев. Побували на спеціально проведеному з цього приводу брифінгу і наші кореспонденти.

5 вересня 2008, 15:00