Архів новин за 30.09.2008

Нині закінчилося смс-голосування за учасників 1/8 фіналу мега-шоу «Танці на льоду», яке проходило в торговельно-розважальному центрі «Екватор»

Про підсумки загального голосування та про ті пари, які вибули зі змагання, – наш наступний матеріал.

30 вересня 2008, 15:00

У Храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії сьогодні відзначається Храмове свято

На святкову літургію прибули прихожани та Єпископ Полтавський та Кременчуцький Филип.

30 вересня 2008, 15:00

Права ВІЛ-позитивних дітей обговорювали сьогодні під час круглого столу, що відбувся на базі міського методкабінету

Проблему всі учасники зібрання назвали актуальною, оскільки цьогоріч до школи пішли діти з діагнозом ВІЛ. А от чи повинні, на думку педагогів та представників громадських організацій, про такий статус дитини знати інші члени колективу, знає Оксана Кошова.

30 вересня 2008, 15:00

В конференц-залі станції швидкої допомоги сьогодні пройшла чергова медична рада, на якій були присутні фахівці з різних сфер

Гостей ознайомили з новим препаратом і підбили деякі підсумки. Про основні питання, які розглянули на нараді, – наш наступний сюжет.

30 вересня 2008, 15:00

У Полтавській бібліотеці працює інтернет-центр

Дорослі користувачі філіалу №2, що знаходиться у мікрорайоні Поділ, відсьогодні зможуть не тільки отримувати інформацію завдяки друкованому фонду закладу, а й через всесвітню мережу.

30 вересня 2008, 15:00

У Полтаві заборонили використовувати піротехніку після 22-ої години

Поштовхом до цього стали численні скарги мешканців на шум. Відтак, мер міста видав навіть розпорядження, відповідно до якого порушників будуть не лише ловити, а й штрафувати.

30 вересня 2008, 15:00

Потік транспорту в нашому місті невпинно збільшується

Що стостується громадського його різновиду, то ця прогресія викликана необхідністю, хоч його кількість і намагається контролювати міська влада. Останніми роками лідируючі позиції у невеликих містах завойовує марка автобусів «Богдан». Призвичаїлися до цих маневрених автобусів і полтавці, а от громадсько-політичне видання «Прес-центр» стверджує, що автобус «Богдан» заслуговує звання народного. Як почуває себе народний автобус на вулицях нашого міста, дізнавалися Крістіна Криженко та Павло Бабінчук.

30 вересня 2008, 15:00

Актуальну проблему сьогодення – працевлаштування випускників вузів Полтавської області – обговорювали сьогодні в облдержадміністрації

Тут відбулося розширене засідання ради ректорів вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації. На ньому шукали шляхи забезпечення молодих спеціалістів місцем роботи та планували спільні заходи щодо профорієнтації молоді.

30 вересня 2008, 15:00

Майже всі випадки торгівлі людьми в Полтавській області пов'язані із сексуальною експлуатацією, повідомляє Міжнародна організація з міграції

Проте останнім часом збільшуються випадки трудової експлуатації. У міський будинок культури сьогодні запросили представників міської та обласної влад, правоохоронних органів, громадських організацій, депутатів та освітян обговорити проект програми протидії торгівлі людьми в Полтаві на 2008-2010 роки. Адже, якщо на державному рівні така програма діє, то на місцевому її просто немає. Що спонукає українців їхати за кордон у пошуках кращого життя і як їх намагатимуться втримати у Полтаві - дізнавались Інна Безугла та Сергій Сепітий.

30 вересня 2008, 15:00