Архів новин за 3.09.2008

Незабаром – у жовтні – Полтавський Краєзнавчий музей відзначить чергову річницю з дня свого заснування

Наразі ж наші журналісти підготували матеріал про один з найцікавіших залів цієї установи – «Скарбницю унікальних експонатів».

3 вересня 2008, 15:00

Бібліотека Полтавського інституту економіки і права розпочала цикл молодіжних заходів, спрямованих на виховання студентів

Цього разу пройшла творча зустріч молоді з відомим художником Володимиром Кривим. Його експозиція мала назву «Люби і поважай свій рідний край».

3 вересня 2008, 15:00

Позбавлення матері батьківських прав та поміщення 5-річної дитини до дитячого притулку – такою є доля однієї з неблагополучних полтавських родин

На жаль, зазначають правоохоронці, такі ситуації в Полтаві та вцілому по Україні – далеко не поодинокі.

3 вересня 2008, 15:00

Відлунало першовересневе свято і полтавські школярі поринули у світ знань

Настанови та побажання гарного навчання їм висловлювали і вчителі, і батьки, і представники міської та обласної влад. А для діток з малозабезпечених та багатодітних родин обласна організація союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та обком Компартії України влаштували солодкий стіл.

3 вересня 2008, 15:00

Представники фракції «Наша Україна» у Верховній Раді заявила про вихід із коаліції

Причиною цього стало прийняття змін до Закону про Уряд, за які спільно проголосували дві найбільші політичні сили Парламенту, та відсутність оцінки російсько-грузинського конфлікту. У зв'язку з цим уже нині деякі політики на державному рівні заговорили про позачергові вибори. Свою оцінку ситуації сьогодні дав і голова Полтавської обласної організації Єдиного Центру Андрій Баранов під час зустрічі із журналістами.

3 вересня 2008, 15:00

Вивчати біологію, екологію лише по книжках неможливо

Так вважають на природничому факультеті Полтавського державного педагогічного університету. Викладачі факультету використовують свою літню відпустку для наукової роботи. Разом із студентами вони влаштовують експедиції районами області, а потім зібрані матеріали застосовують у навчальному процесі.

3 вересня 2008, 15:00

У День міста до Полтави приїдуть делегації з інших регіонів України, а урочисту ходу обіцяють організувати чітко, наче військовий парад

У Полтаві активно готуються до відзначення 65-ї річниці визволеня міста від німецько-фашистських загарбників. Уже відбулася низка робочих нарад, складені сценарні плани головних заходів. Сьогодні у міськвиконкомі обговорювали організацію проведення покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави та урочистого проходження по вулиці Фрунзе та 23 вересня.

3 вересня 2008, 15:00

Захист законних прав та інтересів територіальної громади - один із важливих напрямкі роботи органів місцевого самоврядування

Цим займаються кваліфіковані спеціалісти міського адміністративно-юридичного управління. Які справи у судовому порядку вони вирішують, дізнавалась Інна Безугла.

3 вересня 2008, 15:00

Зовнішній вигляд одного з корпусів заводу «Знамя», що по вулиці Фрунзе, наразі мало тішить око пересічного полтавця

Це не дивно, адже на даний час будівля знаходиться у стані реконструкції. Втім, деякі ремонтні роботи проводять тут з порушеннями адміністративного законодавства. У рейді з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста побувала наша знімальна група.

3 вересня 2008, 15:00