Архів новин за 27.09.2008

У п'ятницю в Полтавській обласній філармонії відзначали день народження цього культурного закладу

Із цього приводу для шанувальників народної пісні відбувся святковий концерт за участю заслуженої артистки України Наталії Хоменко у супроводі ансамблю «Чураївна».

27 вересня 2008, 15:00

Полтава хоч і відсвяткувала День міста, його відголоски чуються й нині

Ветеранів, яких активно вітали 23 вересня з Днем визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників, й нині залюбки запрошують на зустрічі, зокрема, з дітьми. У гімназії №33 для школярів організували не просто зустріч з ветераном, гостем був єдиний наразі у Полтаві Герой Радянського Союзу Кузьма Нездолій.

27 вересня 2008, 15:00

Дві людини загинуло та ще дві отримали численні травми – такі наслідки автомобільної аварії, що сталася на автодорозі Миргород - Хорол

За попередніми даними, причиною ДТП став неправильний вибір швидкості руху автомобіля. Водій не впорався з керуванням і авто зіткнулося з деревом на узбіччі. Деталі – від Максима Ярова.

27 вересня 2008, 15:00

Після дощів люди масово почали виходити в ліс по гриби

Та далеко не всі знають, які гриби можна збирати, а головне – як їх готувати. З метою профілактики співробітники Міністерства надзвичайних ситуацій проводять рейди, в ході яких роз'яснюють населенню всю необхідну інформацію.

27 вересня 2008, 15:00

Святковим концертом та подяками від міського голови у Полтаві відзначили Всесвітній День туризму та День туризму в Україні

Дійство пройшло в новому виставковому залі міського будинку культури. На ньому була присутня і почесна делегація з одного з українських міст.

27 вересня 2008, 15:00

Кілька тисяч полтавців сьогодні зібралося на території Хрестовоздвиженського монастиря, аби стати свідками важливої для віруючих події – встановлення хреста на верху нового іконостаса

І все це – на престольне свято – Воздвиження хреста Господнього. Та крім самого православного свята християни раділи й іншому – встановлення хреста символізувало закінчення всіх ремонтних робіт на території Хрестовоздвиженського монастиря.

27 вересня 2008, 15:00

Заборгованість по заробітній платі в Полтавській області наразі складає більше 8-ми з половиною мільйонів гривень

Такі результати озвучили під час розширеного засідання колегії прокуратури області. Про стан додержання законодавства про оплату праці в регіоні - далі.

27 вересня 2008, 15:00

Один із найстаріших дитячих садків Полтави, якому вже понад 40 років, довгі роки потребував реконструкції та капітального ремонту

42-й дошкільний навчальний заклад «Зайчатко», що знаходиться по вулиці Короленка, відвідує малеча з ослабленим імунітетом. Чи готовий садочок нині до зими, намагалася з'ясувати наша знімальна група.

27 вересня 2008, 15:00

Із 14 ГЖЕДів у Полтаві лишилося вісім

Всі вони, окрім ГЖЕДу №2, в тій чи іншій мірі зазнали укрупнення. При цьому враховувався пропорційний поділ приватного сектору і багатоповерхівок, зручність обслуговування територій. Такий результат реформи житлово-комунального господарства, що проводилась у Полтаві.

27 вересня 2008, 15:00