Архів новин за 26.09.2008

Вже в суботу, 27 вересня, стартує мега-шоу «Танці на льоду»

Пройде воно в торговельно-розважальному центрі «Екватор». А 28 вересня побачити його можна буде на телеканалі «Місто». Про те, як можна і треба проголосувати за улюблену пару-учасницю, – наш наступний матеріал.

26 вересня 2008, 15:00

Перша прем'єра в цьому театральному сезоні від Полтавського музично-драматичного театру – опера «Маруся Чурай»

Подивитися на те, як роман у віршах уживається з концертом, що за словами головного режисера постановки Сергія Козира – нелегко і ризиковано – прийшов подивитися... повний глядацький зал.

26 вересня 2008, 15:00

Двогодинну якраву шоу-програму подарувала полтавцям відома співачка Світлана Лобода

Її всеукраїнський тур «Нє мачо» розпочався феєричним виступом саме з палацу дозвілля «Листопад». Як сприймала публіка екстравагантну артистку, дізнавався В'ячеслав Джиган.

26 вересня 2008, 15:00

Cьогодні у Полтаві завершився другий етап обласного Проекту «Школа майбутнього»

Результатами його реалізації учасники – полтавські освітяни та нідерландські тренери – ділилися із журналістами на спеціально організованому тренінгу в інституті післядипломної педагогічної освіти.

26 вересня 2008, 15:00

В Полтавській області, особливо за останні півроку, майже на третину збільшилась кількість випуску лікеро-горілчаних напоїв

Міліція запевняє: криміногенна ситуація на ринку цієї продукції значно погіршилась. Але відпрацьовують правоохоронці не тільки тіньових «виробників» алкопродукції, а й легальних. У них теж часто не все законно, говорять представники силових структур. Скільки має коштувати горілка, що дійсно відповідає стандартам якості, дізнавались Інна Безугла та Сергій Бовтік.

26 вересня 2008, 15:00

Найбільша в історії нашого міста партія небезпечної психотропної речовини «естазі» знищена сьогодні співробітниками Служби безпеки України в районі села Макухівка Полтавського району

9 тисяч пігулок намагався збути в декількох областях мешканець Полтави, але здійснити це не дали оперативні дії СБУ та правоохоронних органів декількох іноземних держав.

26 вересня 2008, 15:00

Тема Євроатлантичної інтеграції - це ціла наука, переконаний заступник голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна - НАТО Олег Соскін

Про це він заявив під час своєї он-лайн конференції. А тому, на його переконання, необхідно з ефірів телеканалів зняти розважальні програми, натомість впровадити інтелектуальні дебати на тему НАТО. Більше про такі плани знає Оксана Кошова.

26 вересня 2008, 15:00

Деякі заклади харчування в навчальних закладах міста перевищують встановлені Камбіном надбавки до цін на страви

Постанова Кабміну, говорять керівники цих закладів, встановила надбавки на рівні, який наносить прямі збитки цим підприємствам. Шляхи вирішення ситуації шукали напередодні на засіданні в обласній державній адміністрації.

26 вересня 2008, 15:00

Триває боротьба за чистоту та порядок на вулицях міста

Цього тижня особливу увагу приділяли утриманню організаціями та підприємствами закріпленої прилеглої території та ділянок дорожнього полотна. Керівництву установ-порушників правил та норм благоустрою надано приписи, а в деяких випадках – складено адмінпротоколи профільною інспекцією міськвиконкому.

26 вересня 2008, 15:00