Архів новин за 25.09.2008

Вже скоро глядачі телеканалу «Місто» зможуть не лише побачити в ефірі мега-шоу «Танці на льоду», а й проголосувати за пари, які сподобаються

А поки що – про останні приготування учасників проекту, які проходять в торговельно-розважальному центрі «Екватор» та фітнес-клубі «Вітамін на Садах», В'ячеслав Джиган – далі.

25 вересня 2008, 15:00

До Полтави завітала екстравагантна та епатажна українська співачка Світлана Лобода

Перед початком свого концертного туру, який стартує саме в нашому місті, артистка дала розширену прес-конференцію. На ній, зокрема, розповіла, чому має страх перед висотою та чи є в Україні справжні мачо.

25 вересня 2008, 15:00

В 16-ій школі відбувся третій міський зліт активістів туристсько-краєзнавчої роботи та музейної справи

Зібрав захід представників пошукових загонів із 30-ти навчальних закладів міста, аби підбити підсумки роботи у туристичній сфері за минулий рік.

25 вересня 2008, 15:00

Нідерландські тренери допомагають полтавським освітянам створювати «школи майбутнього»

Ось вже два роки спеціалісти Міжнародного центру вдосконалення шкільництва разом із полтавцями реалізують проект «Громадські платформи освітніх реформ в Україні». 25 вересня відбулася регіональна конференція, яку провели в ліцеї-інтернаті імені Макаренка.

25 вересня 2008, 15:00

У Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти сьогодні розпочалася мінародна науково-практична конференція

Під час неї освітяни з одинадцяти областей України обговорюватимуть проектування світніх систем, технології, досвід та практичні надбання.

25 вересня 2008, 15:00

У Полтаві відкрили потужний інформаційний центр з питань Євроатлантичної інтеграції України

Проект цікавий тим, що створено його завдяки громадській ініціативі, а не відповідно до владної постанови, зазначають організатори. Мета центру - роз'яснення населенню суті та завдань Європейського союзу та НАТО.

25 вересня 2008, 15:00

Надомна робота користується надзвичайним попитом серед інвалідів, але роботодавці не поспішають підлаштовуватися під потреби людей з обмеженими можливостями

На сьогодні у Полтаві на обліку міського центру зайнятості перебуває 99 осіб з фізичними вадами, які мають статус інваліда і потребують роботи. Працевлаштувати їх можливо, але за умови, що роботодавці йтимуть назустріч цій категорії населення. Які перепони існують на цьому шляху та чи можливо їх подолати, обговорювали сьогодні учасники круглого столу на тему «Проблемні питання працевлаштування осіб з інвалідіністю», організованого міським центром зайнятості.

25 вересня 2008, 15:00

На території Аграрної академії сьогодні урочисто відкрили погруддя Семену Антонцю – заслуженому працівнику сільського господарства, людині, яка має безліч державних нагород та заслуг перед українським

«Одна з легенд сільського господарства», як називають свого випускника в аграрній академії, Семен Антонець сам був присутнім на відкритті пам'ятника.

25 вересня 2008, 15:00

Матерів, які народили у День міста, сьогодні особисто вітав міський голова Андрій Матковський

Окрім слів поздоровлень, він вручив матеріальну допомогу. При цьому відзначив, що останніми роками в Полтаві спостерігається тенденція до збільшення кількості новонароджених. День міста не став вийнятком: цьогоріч в трьох пологових залах Полтави народилося 15 малюків, тоді як в минулому році їх було всього 8. Далі - Оксана Кошова.

25 вересня 2008, 15:00

Полтавська область визнана однією з кращих за підсумками проведення весняного призову до лав Збройних сил України

Втім, осінній призов буде трохи складнішим, говорять військові, враховуючи те, що на службу відправлять на майже сотню більше призовників. Про це та інше говорилося на нараді обласної призовної комісії, присвяченій визначенню завдань на майбутнє.

25 вересня 2008, 15:00