Архів новин за 24.09.2008

Вже зовсім скоро на телеканалі «Місто» можна буде побачити нове мега-шоу «Танці на льоду»

Проходитиме воно в торговельно-розважальному центрі «Екватор». Про те, наскільки готові учасники проекту до 1/8 фіналу, – матеріал В'ячеслава Джигана.

24 вересня 2008, 15:00

На стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського у День міста проходило головне святкування

На велике концертно-мистецьке дійство цього разу завітали найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, серед них – і почесний громадянин нашого міста Андрій Данилко. Як веселилася Полтава всупереч не надто сприятливим погоднім умовам, бачили наші журналісти.

24 вересня 2008, 15:00

80 кілограмів забороненого зілля – такий результат оперативного відпрацювання правоохоронцями двох садиб у селищі Нові Санжари

Як виявилося, там була справжня фабрика з вирощування та заготівлі конопель з метою подальшого збуту. Деталі – від Максима Ярова.

24 вересня 2008, 15:00

Температура повітря у школах області нині відповідає санітарним нормам на відміну від показників у дитячих садочках

Такого висновку дійшли учасники спеціального засідання, яке пройшло в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

24 вересня 2008, 15:00

У школі «Паросток» сьогодні відбувалися майстерні української культури

Участь у них взяли і представники делегації з Польщі. Останні власноруч мали змогу повправлятися в українському живописі, кулінарії та навіть пісенному жанрі. Бачила польські експромти і Оксана Кошова.

24 вересня 2008, 15:00

Питання розробки і впровадження міжнародних програм обговорювали сьогодні під час засідання круглого столу в Полтавському технічному університеті

Участь в засіданні взяли і представники Бранденбурзького університету, з яким полтавський вуз навіть підписав попередню угоду.

24 вересня 2008, 15:00

Іноземним студентам, які навчаються у Полтаві, немає де жити офіційно

У гуртожитку місць не вистачає, а проживання на квартирах загрожує їм стати нелегалами, яких можуть зовсім виселити з України. Чому склалася така ситуація і хто може вирішити цю проблему, обговорювали в обласній державній адміністрації під час тематичного круглого столу.

24 вересня 2008, 15:00

Минулого року близько 80% студентів вищих навчальних закладів у Полтавській області, які навчалися на бюджетній формі навчання, гарантовано працевлаштувалися

Однак у достовірності такої інформації представники обласної влади сумніваються. Кажуть - це показники лише довідок, які надають студенти, аби отримати дипломи. Насправді ж працевлаштуватись їм надзичайно важко. Інна Безугла - далі.

24 вересня 2008, 15:00