Архів новин за 22.09.2008

Триває підготовка до мега-шоу «Танці на льоду», яке відбудеться в торговельно-розважальному центрі «Екватор»

І вже зовсім скоро трансляцію цього яскравого спортивно-мистецького дійства можна буде побачити й на телеканалі «Місто». Як готуються учасники до танців, знають наші журналісти.

22 вересня 2008, 15:00

Сьогодні у Полтаві в рамках відзначення 65 річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників пройшов ряд святкових заходів

Так у Київському районі відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Зигіну, тут же привітали малозабезпечених людей похилого віку, в Октябрському підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка до Дня міста, а в Ленінському пройшли урочисті збори.

22 вересня 2008, 15:00

На льодовій ковзанці у парку «Перемога» урочисто розпочали новий сезон

В рамках його відкриття відбувся показовий виступ з фігурного катання та хокейний турнір. Завітали на свято і представники міської влади та наші журналісти.

22 вересня 2008, 15:00

Біля Альтанка відтепер «гратиме» всіма кольорами веселки

Відповідне освітлення з урочистостями презентували цими днями. Підсвітка супроводжуватиметься й музикою, в основному класичною. Але будуть і дитячі пісні, оскільки, за словами міського голови, сюди досить часто приходять відпочивати з дітьми.

22 вересня 2008, 15:00

Полтава стала чи не єдиним в Україні містом, в якому горять два Вічних вогня, вшановуючи пам'ять тих, хто загинув в роки Великої Вітчизняної війни

Напередодні урочиста кавалькада доставила полум'я з Алеї Слави до меморіалу загиблим авіаторам в парку по вулиці Юрченка.

22 вересня 2008, 15:00

Полтаву з робочим візитом відвідала Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко

Разом з представниками міської та обласної влад вона взяла участь у відкритті будинку, зведеного за програмою «Доступне житло». Далі – перерізала стрічку при відкритті спорткомплексу та адміністративного будинку УМВС. Бачили приїзд прем'єрки і наші журналісти.

22 вересня 2008, 15:00