Архів новин за 2.09.2008

Серпень-вересень – час, коли дозріває виноград

На ринках Полтави зараз він представлений у найширшому асортименті. Цієї пори його як правило привозять із Криму. А виявляється, що на Полтавській землі можна виростити такий виноград, що навіть кримські виноградарі приїжджатимуть подивитися та повчитися.

2 вересня 2008, 15:00

Подарунки до Дня знань продовжують радувати учнівську молодь

Так, Октябрська районна рада для всіх шкіл та дитячих садків закупила ортопедичні коректори постави.

2 вересня 2008, 15:00

Подяками Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка та депутата Верховної ради Катерини Самойлик нагороджували напередодні батьків талановитих полтавських дітей, які в обласному

Обласна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» організувала святкову зустріч з батьками та урочистий концерт.

2 вересня 2008, 15:00

У Полтаві наразі досить активно розвивається підприємницька сфера

Принаймні, в цьому переконані представники міської влади, які влаштували урочистий прийом у міському будинку культури для всіх підприємців міста. Не обійшлося і без нагород для кращих представників галузі.

2 вересня 2008, 15:00

З 1-го серпня в Україні запроваджено марки акцизного збору нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів

З якою метою це зроблено та що змінилося в дизайні марок - у нашому наступному матеріалі.

2 вересня 2008, 15:00

Українці неохоче сплачують за послуги житлово-комунального господарства, повідомляє Державний комітет статистики

У лютому цього року заборгованість зросла на більш ніж дев'ять з половиною відсотків. У середньому борг накопичується за три місяці. Минулоріч спеціалісти підрахували, що найгірше за надані житлово-комунальні послуги сплачували українці на Заході та у столиці держави. Як полтавці сплачують за отримані послуги і від чого це залежить, з'ясовувала Інна Безугла.

2 вересня 2008, 15:00

Святкування Дня міста цього року буде яскравим, феєричним та тематичним, обіцяють представники міської влади

Як святкуватиме Полтава та що нового цього року приготували нам організатори, дізнавався Максим Яров.

2 вересня 2008, 15:00

У зв'язку з підготовкою до Дня міста міський голова Андрій Матковський звернувся до полтавців

У зверненні він просить кожного мешканця, школяра і пенсіонера, робітника і службовця, студента і підприємця, представників різних політичних партій і рухів навести чистоту та порядок у своїх дворах; біля підприємств та навчальних закладів; поряд з будівельними майданчиками, на вулицях, парках і скверах Полтави.

Міський голова закликає всіх мешканців, керівників підприємств, установ, організацій провести 5, 12 та 19 вересня санітарні дні, аби навести порядок на закріплених територіях. 6, 13 та 20 вересня Андрій Матковський пропонує всією громадою очистити вулиці, парки, сквери, береги річок та ставків від бур'янів та бруду. Своєчасно вивезти весь непотріб на звалище. Це була інформація прес-служби міської ради.

А от про те, як пройшли перші дзвоники у школах та чим їздитимуть на уроки школярі, говорилося сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

2 вересня 2008, 15:00