Архів новин за 16.09.2008

Історики із Луганська, Донецька та Києва завітали до Полтави, аби провести другий етап конференції, присвяченій Гадяцькій Унії, що була підписана 1658 року

Cьогодні у Полтавському педагогічному університеті пройшли секційні засідання, а в середу науковці проведуть виїзне засідання безпосередньо у самому Гадячі.

16 вересня 2008, 15:00

74-й дитячий садочок, що по вулиці Дослідній у Київському районі міста, довгий час майже пустував

Причина - не було кому до нього ходити. Втім, останніми роками маленьких полтавців, які мешкають неподалік, значно побільшало, а значить, з'явилася потреба відкривати тут нові групи. Після років напівфункціонування садочок вимагав ремонту та поновлення матеріальної бази. Як все вдалося зробити, знають наші журналісти Юлія Лис та Сергій Бовтік, які побували в «Джерельці» в один з перших днів роботи відновлених груп.

16 вересня 2008, 15:00

Цієї середи українські рятувальники відзначатимуть своє професійне свято

Минулої п'ятниці Президент України своїм указом встановив 17-го вересня відзначати День рятівника. У Головному управлінні Міністерства надзвичайних ситуацій України в Полтавській області напередодні винуватці свята урочисто приймали вітання.

16 вересня 2008, 15:00

До редакції «Студії «Місто» із листом звернулося керівництво обласної федерації лижного спорту

За їх словами, на сьогоднішній день є загроза ліквідації гірськолижної школи олімпійського резерву імені Бутовського. Розібратися в ситуації та вислухати сторони взялися наші кореспонденти.

16 вересня 2008, 15:00

25 вересня у Полтаві відкриється регіональний центр євроатлантичної інтеграції

Розробляють такі організації у регіонах України спеціалісти інституту трансформації суспільства. Центри мають підготувати українську громадськість до інтеграції в євроатлантичну спільноту, переконані їх автори. Сьогодні в обласній державній адміністрації директор інституту трансформації суспільства зустрічався із представниками обласної влади. Які питання обговорювали під час цієї зустрічі, знає Інна Безугла.

16 вересня 2008, 15:00

Вічний вогонь, ще один у нашому місті, запалять у Полтаві 21 вересня біля монумента загиблим авіаторам у мікрорайоні Полтава-4

Таким чином у місті з'явиться ще один пам'ятник, який вшановує героїв Великої Вітчизняної війни. Ці та інші організаційні питання святкування Дня міста обговорювали на спільному засіданні у міськвиконкомі.

16 вересня 2008, 15:00