Архів новин за 15.09.2008

Полтавський ботанічний сад, початок існування якого припадає на час заснування в Полтаві Учительського інституту, а саме - 1913 рік, продовжує бути науковою базою вже зараз Державного педагогічного ун

Зокрема - його природничого факультету. Із початком навчального року тут традиційно розпочинається еколого-натуралістична практика для студентів вузу.

15 вересня 2008, 15:00

20 вересня - останній день, коли можна сплатити єдиний податок за жовтень цього року, нагадують у державній податковій інспекції Полтави

Фізичні ж особи, які займаються підприємницькою діяльністю, можуть перейти на спрощену систему оподаткування. Що для цього потрібно - дивіться у нашому наступному сюжеті.

15 вересня 2008, 15:00

Полтавська облдержадіміністрація разом з газетою «Полтавщина-Спорт» започаткувала новий інформаційний проект «Здорова нація - міцна держава»

Основні цілі його – висвітлення діяльності обласної державної адміністрації та покращення інформаційного простору у сфері спортивного життя області.

15 вересня 2008, 15:00

Міський центр зайнятості запросив потенційних роботодавців і тих, хто нині в активному пошуку місця заробітку, на традиційний ярмарок вакансій

У центрі говорять: за останні півроку тут вдалося влаштували на роботу сім з половиною тисяч полтавців. Роботу не шукали, але відвідали Ярмарок вакансій у міському будинку культури і Інна Безугла та Сергій Бовтік.

15 вересня 2008, 15:00

Напередодні Дня міста представники міської влади разом з головами районів провели об'їзд міста

В результаті виявили ряд порушень у сфері благоустрою та санітарного стану, а тому керівництво Полтави рекомендувало інспекції по контролю за благоустроєм від приписів переходити до конкретних дій. Про це і не тільки говорили сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

15 вересня 2008, 15:00