Архів новин за 13.09.2008

На стадіоні "Локомотив" відбувся матч 9-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги

Футбольний клуб "Полтава", який займає другу позицію у турнірній таблиці приймав команду "Дніпро-75".

13 вересня 2008, 15:00

У Полтавському міському центрі позашкільної освіти вже одинадцять років працює дитяча студія кіно і телебачення "Альфа"

Нещодавно її вихованці повернулися з 17-го міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв "Кришталеві джерела". Повернулися, до речі, не з порожніми руками.

13 вересня 2008, 15:00

В області триває конкурс-рейд "Увага! Діти на дорозі"

Його щорічно організовують співробітники полтавського обласного Управління Державтоінспекції. Бесіди зі школярами та покращення дорожньо-транспортної інфраструктури поблизу шкіл області спрямовані на профілактику ДТП.

13 вересня 2008, 15:00

У Полтавському художньому музеї пройшов останній етап проведення мистецького проекту "Формат Х"

Один з його авторів Олександр Левадний представив на розсуд присутнім буклет та компакт-диск з відеоверсією художньо-музичного дійства.

13 вересня 2008, 15:00

У Полтаві відбулася Всеукраїнська студентська рада за участю молоді з усієї України

Наше місто центром проведення зборів обрали не випадково, адже саме полтавець - студент Аграрної академії - став переможцем Всеукраїнського конкурсу та отримав звання студентського президента.

13 вересня 2008, 15:00

34 тисячі позовних заяв надійшло за останні 2 місяці до Полтавського окружного адміністративного суду, повідомляють його представники

Стосуються вони стягнення надбавок до пенсії "дітям війни". Але виплатити гроші у пенсійному фонді не можуть, оскільки їх там просто немає. Шлях розв'язання проблеми намагалися знайти

представники суду, пенсійного фонду та обласної влади під час засідання в полтавській обласній державній адміністрації.

13 вересня 2008, 15:00

На нараді по підготовці до Дня міста мер Полтави Андрій Матковський звернувся до власників маршрутних таксі, наголосивши, що у день свята у транспорті не повинен звучати шансон

Натомість мер запропонував частіше вмикати патріотичні пісні. Про те, як сприймають шансон в громадському транспорті мешканці Полтави та що про це думають самі водії - далі.

13 вересня 2008, 15:00

Незабаром діти, які живуть у Київському районі Полтави, зможуть грати у міні-футбол

Штучним покриттям по вулиці Дослідній, 4а для цього обладнують поле. У мікрорайоні з'явиться цілий спортивний комплекс під відкритим небом.

13 вересня 2008, 15:00

Доки одні прибирають - інші не поспішають це робити

Тим часом, коли одні прибирають Полтаву до Дня міста, у інспекції по контролю за благоустроєм зазначають - у самому центрі міста є факт не просто порушення норм благоустрою, а ігнорування заклику мера.

13 вересня 2008, 15:00

Полтавці відгукнулися на заклик міського голови прибрати місто перед святкуванням його Дня народження

Суботники сьогодні пройшли в усіх районах, зокрема в Авіамістечку, в Парку Скорботної матері, на Івановій горі тощо. Загалом, за повідомленням прес-служби міської ради, лад на вулицях міста вийшли наводити кілька тисяч полтавців.

13 вересня 2008, 15:00