Архів новин за 12.09.2008

До тижня спорту долучилась і малеча

Так, управління освіти, сім"ї, молоді та спорту міськвиконкому та Центр "Спорт для всіх" спільними зусиллями організували спортивне свято "Веселий експрес" для дітей з особливими потребами, на якому малеча отримала заряд енергії, а по завершенню - подарунки.

12 вересня 2008, 15:00

Полтава вже тривалий час підтримує тісні дружні стосунки із Санкт-Петербургом

Там діє Полтавське земляцтво. Нещодавно його відвідала полтавська делегація. А тепер представники земляцтва побувала в гостях у нас.

12 вересня 2008, 15:00

Із створенням конкурентного середовища у сфері фермерських господарств, кожен інвестор намагається привабиди до себе симпатії селян

Але є села, де від дій підприємців страждають і мешканці, і інфраструктура населеного пункту.

12 вересня 2008, 15:00

Політичні сили роблять "ставку" на молодь

У всі часи молодь була найбільш прогресивно мислячою частиною суспільства. Наш час - не виключення. Організація "Батьківщина молода" в Полтаві у зв"язку з політичною ситуацією провела соціологічне опитування населення, зокрема - полтавської молоді.

12 вересня 2008, 15:00

Воз'єднання демократичної коаліції, або позачергові вибори

Такі два варіанти розвитку подій у найближчому майбутньому вбачає Народний депутат України, член Президії Єдиного Центру, Михайло Полянчич, який відвідав Полтаву та зустрівся з партійним активом.

12 вересня 2008, 15:00

В обласній раді пройшло чергове спільне засідання постійних комісій

Цього разу - з питань екології та раціонального природокористування, з питань охорони здоров"я та соціального захисту населення та з питань використання надр. На ньому розглядали питання, внесені до проекту порядку денного сімнадцятої сесії обласної ради.

12 вересня 2008, 15:00

У Полтаві вже стартував мега-проект "Танці на льоду"

Його за підтримки міської влади проводить торговельно-розажальний центр "Екватор". 27 веренсня на льодовій ковзанці у "Екваторі" відбудеться одна восьма фіналу танців. Сьогодні організатори шоу знайомили журналістів із учасниками "Танців на льоду".

12 вересня 2008, 15:00

Популярна міська газета "Полтавській вісник" відзначила своєрідний ювілей - 12-го вересня вийшов тисячний номер видання

Привітати колектив "Вісника" прийшли колеги, читачі та міський голова Андрій Матковський. Приєдналася до привітань і наша знімальна група.

12 вересня 2008, 15:00

У Полтаві відкрили пам'ятник лелеці

Пам'ятник лелеці планували відкрити уже давно. Сьогодні - на урочистості з нагоди його презентації завітали мешканці Октябрського району та представники міської влади. Тут же були цього дня і три наречені пари, які відкрили нову традицію у Полтаві. Яку - у матеріалі наших журналістів - Оксани Кошової та Павла Бабінчука.

12 вересня 2008, 15:00