Архів новин за 11.09.2008

У обласному музично-драматичному театрі імені Гоголя відкрився новий сезон

Розпочали його виставою "Вій" за однойменним твором Миколи Гоголя. Чому обрали саме цю постановку та що очікує полтавців у новому театральному сезоні - дивіться далі.

11 вересня 2008, 15:00

Свої заяви зробили і представники фракції БЮТ у міській раді на спеціальній прес-конференції

Так, за можливий розвал демократичної коаліції в українському парламенті несуть відповідальнісмть пропрезидентські сили та сам Віктор Ющенко. Про це заявляють керівництво Блоку Юлії Тимошенко та партійні осередки "Всеукраїнського об’єднання" Батьківщина" в багатьох містах України.

11 вересня 2008, 15:00

Полтаву сьогодні відвідав народний депутат України, голова Народної партії Володимир Литвин

Серед іншого він дав прес-конференцію, на якій побували і наші журналісти - Максим Яров та Павло Бабінчук.

11 вересня 2008, 15:00

Депутати обласної ради розглядають питання, що виносяться на сесію

Темою спільного засідання постійних комісій обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства, з питань аграрної політики та земельних відносин був розгляд питань, внесених до проекту порядку денного сімнадцятої сесії обласної ради.

11 вересня 2008, 15:00

В Обласній держадміністрації засідала міжвідомча комісія з питань захисту моральності та утвердження здорового способу життя

В ході зібрання докладно розглядали кожен із напрямків формування моральності та здорового способу життя а ще - шукали шляхи розв"язання проблем.

11 вересня 2008, 15:00

На День міста хочуть зробити вихідний день

Принаймні про це попросив керівників підприємств, установ та вузів міський голова Андрій Матковський під час наради у міськвиконкомі.

11 вересня 2008, 15:00

У дитячих садочках Полтави від сьогодні функціонуватимуть "тривожні кнопки"

Тобто у разі небезпеки, за викликом до закладу за 3-5 хвилин прибудуть працівники охоронної служби. У четвер оснащення отримали завідуючі дошкільних закладів міста.

11 вересня 2008, 15:00

Трохи більше, ніж за тиждень у Полтаві в Авіамістечку планують урочисто відкрити пам"ятник Героям-авіаторам 13 гвардійської Дніпропетровсько-Будапештської дивізії

Поблизу монумента з"явиться вічний вогонь. Про те, чи готуються до цієї події, яким чином реконструюють пам"ятник та відновлюють парк довкола нього - наш наступний сюжет.

11 вересня 2008, 15:00