Архів новин за вересень 2008 року

30 серпня відбулася велика подія у духовному житті України

У Мгарському Спасо-Преображенському монастирі Полтавської єпархії пройшли урочистості з нагоди прославлення преподобномучеників Мгарських. Торжества очолив Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир.

1 вересня 2008, 15:00

«Дитинство – щаслива пора» – саме під такою назвою пройшов конкурс дитячого малюнка на Половках

Близько 30 діток з багатодітних та малозабезпечених родин змагалися за звання кращого художника.

1 вересня 2008, 15:00

У середньому на 50 копійок з 1 вересня зросте ціна на пачку сигарет із фільтром

Таке подорожчання зумовлено тим, що ціни на сигарети в останні роки відстають від інфляції, що робить їх більш доступними для дітей.

1 вересня 2008, 15:00

В Полтаві слово «підприємець» все частіше означає «меценат»

Тож бізнесмени міста на підтвердження цієї тези проводять багато благодійних акцій, спрямованих на матеріальну підтримку закладів освіти, культури та медицини Полтави. Один з таких заходів пройшов на площі перед виставковою залою міського будинку культури.

1 вересня 2008, 15:00

Сьогодні - Перше вересня - День знань, свято, яке відзначають з 1980 року

Це - свято початку нового навчального року для учнів, студентів, педагогів. Особливу увагу цього дня приділяють тим, хто тільки розпочинає своє шкільне життя. Радість найменших, а також тих, хто повертається до школи вже не перший рік, цього дня у різних школах міста бачили і наші кореспонденти.

1 вересня 2008, 15:00

Серпень-вересень – час, коли дозріває виноград

На ринках Полтави зараз він представлений у найширшому асортименті. Цієї пори його як правило привозять із Криму. А виявляється, що на Полтавській землі можна виростити такий виноград, що навіть кримські виноградарі приїжджатимуть подивитися та повчитися.

2 вересня 2008, 15:00

Подарунки до Дня знань продовжують радувати учнівську молодь

Так, Октябрська районна рада для всіх шкіл та дитячих садків закупила ортопедичні коректори постави.

2 вересня 2008, 15:00

Подяками Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка та депутата Верховної ради Катерини Самойлик нагороджували напередодні батьків талановитих полтавських дітей, які в обласному

Обласна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» організувала святкову зустріч з батьками та урочистий концерт.

2 вересня 2008, 15:00