Архів новин за 9.08.2008

Унікальне захоплення має полтавка Ольга Грушко

Вона більше двадцяти років займається коренепластикою, створюючи зі звичайного коріння дерева оригінальні речі. В'ячеслав Джиган та Сергій Бовтік їх бачили.

9 серпня 2008, 15:00

З 15 липня по 4 серпня в одеському дитячо-юнацькому таборі «Молода гвардія» проходив 2-ий міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!»

Полтавщину на ньому представляв зразковий театр масових видовищ «Полтавські балаболки» Малої академії мистецтв. Колектив отримав почесне третє місце в номінації «Фольклорне мистецтво».

9 серпня 2008, 15:00

Нове обладнання для оздоровлення отримало відділення медико-соціальної реабілітації інвалідів Ленінського району міста

Тепер ті, хто потребують найбільшого піклування та уваги з боку суспільства, зможуть проходити повний курс лікування та відновлення в укомплектованому відділенні.

9 серпня 2008, 15:00

За інформацією Київського райвідділу міліції, останнім часом на території району міста значно збільшилась кількість крадіжок особистого майна з квартир та випадків незаконних заволодінь автомобільним

Якщо ж автомобілі частіше викрадають у нічний час доби, то з квартирними крадіжками навпаки – їх здійснюють вдень, переважно з 9 до 13 години.

9 серпня 2008, 15:00

У дію вступили нові правила щодо переміщення через кордон України готівкової валюти

Відповідно, суму, яку можна ввозити та вивозити без декларування, збільшили до 10 тисяч євро. Це, впевнені працівники митниці, має полегшити життя, в першу чергу, туристам та підприємцям.

9 серпня 2008, 15:00

Вже одинадцять років поспіль у Полтаві проходить свято меду

До його організації підходять серйозно – за це береться сама міська влада. Добра традиція проводити таке свято полтавцям до вподоби, тому вже з самого ранку біля Міського будинку культури, де воно проходить, гуділо, як у вулику.

9 серпня 2008, 15:00

Сучасну шведську техніку для комунальних служб міста нещодавно придбали за підтримки міського голови

Газонокосарка, 15 мотокіс та 3 мінітрактора полегшать та прискорять процес викошування трави на газонах та у скверах. Мінітрактори ж вкрай необхідні, коли потрібно викосити великі площі.

9 серпня 2008, 15:00

Полтавські ліфти розкрадають

Протягом останнього тижня до підприємства «Ремліфт» щодня надходило по декілька скарг від мешканців на непрацюючі ліфти. Уже на місці працівники підприємства виявляли, що у самому машинному відділенні у будинках невідомі витягнули гальмівні котушки.

9 серпня 2008, 15:00