Архів новин за 7.08.2008

У Полтаві вперше в Україні проводиться літній рекреаційний табір для людей з обмеженими можливостями

У програмі заходу - змагання з різних видів спорту, відпочинок та, звісно, спілкування. Аби ж взяти участь у зібранні, до Полтави приїхали люди з обмеженими можливостями з різних областей держави.

7 серпня 2008, 15:00

2-го серпня о третій годині ночі працівники ДАІ міста Кременчука затримали 19-річного хлопця

Останній вдався до втечі, коли правоохоронці намагалися зупинити авто, аби перевірити документи водія. Як з'ясувалося згодом, причини, аби не зупинятися на вимогу працівників ДАІ, у юнака таки були – наразі затриманий, хлопець перебуває у розшуку через викрадення... кількох автівок.

7 серпня 2008, 15:00

У неділю – День будівельника, але урочистості з нагоди свята розпочинаються вже нині

В обласній державній адміністрації сьогодні вшанували кращих будівельників та вручили заслужені нагороди.

7 серпня 2008, 15:00

Після сюжету про дворічну дівчинку Аню Пашигар, яка нині перебуває у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії міської дитячої лікарні, куди вона потрапила після численних опіків шкіри, на студ

Полтавців турбує здоров'я маленької пацієнтки лікарні, а також люди просять ще раз назвати реквізити рахунку, куди можна надіслати кошти для лікування Ані.

7 серпня 2008, 15:00

Івано-Франківщина – регіон, що найбільше постраждав внаслідок стихійного лиха

Полтавська область за власної ініціативи на ліквідацію наслідків повені перерахувала туди майже мільйон гривень. А тепер у таборі відпочинку «Маяк», що у Головачі, буде оздоровлюватися і 28 дітей з цього регіону.

7 серпня 2008, 15:00

На Половках, поблизу ринку, є кілька самовільно встановлених кіосків

Їх розміщення обурює і мешканців, і міську владу. А тому в результаті спільного рейду інспекції по контролю за благоустроєм міста та керівництва 12-го ГЖЕДу був даний припис прибрати кіоски.

7 серпня 2008, 15:00

Перевірка закладів грального бізнесу показує, що саме там дуже часто порушуються умови прийняття працівників на роботу

Зокрема, їх власники, беручи на роботу касирів-операторів та охоронців, практикують неукладання трудових договорів. А це означає, що в разі нещасного випадку працівник не матиме ніякої соціальної захищеності. Про це йшлося на нараді в міськвиконкомі, на яку запросили власників всіх закладів грального бізнесу міста.

7 серпня 2008, 15:00