Архів новин за 5.08.2008

В Галереї мистецтв нині проходить виставка пленерних робіт учасників традиційного некомерційного фестивалю мистецтв «Золота кувшинка»

Цього літа у Путивлі фестиваль вже вшосте об'єднав творчих людей із різних країн світу. Його мета – підтримка малих міст Київської Русі та відродження культурних традицій стародавнього міста Путивля, говорять організатори. Вони і звернулися в листі до керівництва Полтавської Галереї мистецтв з проханням надати місце для виставки робіт учасників «Золотої кувшинки».

5 серпня 2008, 15:00

Із 5 серпня і протягом місяця у Краєзнавчому музеї діятиме унікальна виставка

Доторкнутися до джерел української народної творчості та відчути гармонію природи і людини полтавці зможуть через роботи народних майстрів петриківського розпису.

5 серпня 2008, 15:00

Фуру зі спиртом класу «Екстра», якого могло вистачити на виготовлення 150 тисяч пляшок горілки, затримала податкова міліція на автотрасі Київ-Харків

На 30 тон спирту не було жодних документів, невідоме його й походження та місце призначення вантажу.

5 серпня 2008, 15:00

Жителі Київського району Полтави очікують на зведення зовсім нової поліклініки

Умови, у яких лікуються діти та підлітки у закладі, що знаходиться по вулиці Халтуріна, 13, називають далекими від задовільних: проходити деякі обстеження їм доводиться на базі інших лікувальних закладів. Серед задовільних аспектів в роботі поліклініки відвідувачі називають лише ставлення медичного персоналу до малечі.

5 серпня 2008, 15:00

У Полтаві працюють над покращенням закладів охорони здоров'я

Цього року для проведення ремонтних робіт у гінекологічному відділенні п'ятої міської клінічної лікарні виділено 250 тисяч гривень. Розпочалися вони навесні, а завершити їх планують восени.

5 серпня 2008, 15:00

Уже восени у мікрорайоні Полтава-4 поряд з новою дитячою поліклінікою з'явиться і оновлений сквер

Його дизайн сьогодні погоджувало керівництво міста з громадськістю. Вцілому ж мешканці Авіамістечка запропонованим проектом задоволені.

5 серпня 2008, 15:00