Архів новин за 4.08.2008

Жінки останніми роками почали дедалі більше уваги приділяти своїй роботі

Та, будуючи кар'єру, представниці прекрасної половини людства відкладають на потім такі речі як народження дитини. Спеціалісти таким станом речей всерйоз стурбовані, адже трудоголізм негативно впливає на жіноче здоров'я. Що очікує на жінок-трудоголіків, дізнавалася і Оксана Кошова.

4 серпня 2008, 15:00

Вода, яка тече з кранів у Полтаві, – найчистіша побутова вода в Україні

Добута з артезіанських глибин, вона відповідає усім державним санітарним стандартам і зовсім не потребує очищення, говорять працівники «Полтававодоканалу».

4 серпня 2008, 15:00

Щороку в Полтаві комунальне підприємство «Полтававодоканал» влаштовує для дітлахів Свято води

Цього року забавки для дітей відбулися біля театру Гоголя і привабили в однаковій мірі як малечу, так і дорослих.

4 серпня 2008, 15:00

«Радісна Україна, Опішнянська казка» – таку назву мав туристично-мистецький фестиваль, який другого серпня розгорнувся в селищі Опішне за підтримки депутата Верховної Ради Вадима Петренка

Проект «Радісна Україна» – новий, та вже лише на Полтавщині у його рамках за останні кілька років пройшли фестивалі «Етновесна» та «Етноліто». Мета дійства – відкрити світу життєствердний характер українського народного мистецтва і людей, які його творять, вважає ініціатор проекту Анжеліка Рудницька. А Опішне – невичерпне джерело пізнання народних традицій та культури. Серед журналістів, які з'їхалися сюди із столиці та інших міст України, були і наші Юлія Лис та Сергій Бовтік.

4 серпня 2008, 15:00

Вперше Полтава взяла участь в загальноукраїнському видавничому проекті «Україна туристична»

Серед міст обласного підпорядкування вона була відзначена як одне з найкращих за туристично-екскурсійнимм потенціалом. Саме цю тему обговорювали сьогодні на прес-конференції, організованій управлінням культури міськвиконкому.

4 серпня 2008, 15:00

Тіло молодого чоловіка з вогнепальними пораненнями знайшли у Решетилівському районі на узбіччі траси

Під час огляду слідчо-оперативна група встановила: загиблому 25-років, а на його спині та в голові виявили чотири рани.

4 серпня 2008, 15:00

На Сорочинський ярмарок, який пройде з 14 по 17 серпня, з'їдуться представники багатьох країн

Представлені на дійстві будуть і підприємства Полтави, щоправда, цьогоріч їх буде, говорять спеціалісти, менше, аніж у минулому. Чому, з'ясовували сьогодні під час апаратної наради у міськвиконкомі.

4 серпня 2008, 15:00