Архів новин за 30.08.2008

Своє світле та строкате літо представила в серіях фоторобіт полтавська фотохудожниця-початківець Оксана Харченко

Її творіння наразі експонуються в художньому відділі обласної бібліотеки імені Івана Котляревського.

30 серпня 2008, 15:00

Ситуацію, що склалася довкола обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного, у Полтаві вирішили обговорити на громадських слуханнях

З цього приводу зібралися не тільки її користувачі, працівники бібліотека, а й представники громадських організацій, прокуратури, органів місцевої влади та народні депутати. Обговорюючи місце і роль бібліотеки в житті територіальної громади, вони прийняли за підсумками зібрання резолюцію.

30 серпня 2008, 15:00

Полтава відтепер може похвалитися новим сучасним закладом мережі «МакДональдз»

Свято кожний день, улюблені багатьма страви, чудове обслуговування, цілодобовий «Мак-Драйв», світова якість – все це тепер у нашому місті. Відкривав заклад разом з керівництвом компанії «МакДональдз Юкрейн Лтд.» і міський голова Андрій Матковський.

30 серпня 2008, 15:00

Традиційне в Полтаві свято першокласників цього року запланували на 30-е серпня

На нього з нетерпінням чекали самі першачки, готувалися батьки та вчителі. І те, що погода цього ранку виявилася дощовою, нікого не злякало: всі прийшли як один.

30 серпня 2008, 15:00

Прес-служба міської ради звертає увагу полтавців на те, що у зв'язку зі складними погодними умовами при виникненні надзвичайних ситуацій (відключення електроенергії, теча покрівель, підтоплення будинк

На даний час працюють всі житлово-комунальні підприємства.

І Полтава тим часом посилено готується до відзначення 300-річчя Полтавської битви, покращуючи благоустрій, наводячи лад на дорогах, вулицях, дворах та загалом усій території. Втім, є місця, яких ця підготовка не торкнулася. Одне з них бачила і наша знімальна група.

30 серпня 2008, 15:00

У Полтаві сьогодні зранку можна було бачити залиті водою дороги, зламані цілі дерева і обірвані електромережі

Такі результати нічної зливи із градом та сильним вітром, що пройшла минулої ночі. Яким чином усували пошкодження та чи не призвела стихія до більш серйозних наслідків – з'ясовували Інна Безугла та Сергій Бовтік.

30 серпня 2008, 15:00