Архів новин за 29.08.2008

Сьогодні Православна Церква згадує перенесення нерукотворного образу Ісуса Христа

На честь цієї події був зведений найстаріший в області храм - Спаський, де Хресним ходом сьогодні виносили головну Храмову ікону.

29 серпня 2008, 15:00

Сьогодні свій шістдесятилітній ювілей відзначає відомий в Полтаві та за її межами звукорежисер Леонід Сорокін

За ці роки він встиг записати чималу кількість вокальних партій зіркам пострадянської епохи. Найвідоміші з них - Софія Ротару, Алла Пугачова та Йосиф Кобзон.

29 серпня 2008, 15:00

Нащадки німців Полтавщини, котрі стали жертвою примусового переселення у середині минулого століття, і досі мешкають у Полтаві

Цими днями полтавські німці збиралися для того, аби згадати свої предків, родичів та близьких, які зазнали жахливих переслідувань тодішньої радянської влади.

29 серпня 2008, 15:00

До 1 вересня у місті велася активна підготовка загальноосвітніх закладів

Але крім цього у Київському районі до нового навчального року готували і самих дітей. Школярів пільгових категорій населення намагаються забезпечити всім необхідним. Сприяють цьому і органи місцевого самоврядування, і меценати. Крім того, вони влаштовують дітям свята.

29 серпня 2008, 15:00

Близько 1 300 абітурієнтів поповнили цьогоріч лави студентів Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

А напередодні початку їх навчання у палаці дозвілля «Листопад» відбулася щорічна традиція посвяти першокурсників у студенти. На урочисте вручення студентського квитка та індивідуального плану запросили й Інну Безуглу та Павла Бабінчука.

29 серпня 2008, 15:00

Традиційна серпнева педагогічна конференція, присвячена початку навчального року, у Палаці дитячо-юнацької творчості зібрала 450 освітян міста

Разом із головами районних у Полтаві рад на конференції був присутній і мер Андрій Матковський.

29 серпня 2008, 15:00

Завдяки подарунку від полтавських підприємців у Полтаві відтепер робитимуть унікальні операції

Підприємці, відгукнувшись на пропозицію міськради, придбали для міської клінічної лікарні сучасний ультразвуковий скальпель. Не залишилися без подарунків й інші медичні заклади Полтави.

29 серпня 2008, 15:00