Архів новин за 28.08.2008

28 серпня – свято Успіння Пресвятої Богородиці

У Полтаві в Свято-Успенському соборі цього дня – храмове свято. Зазвичай служба ведеться у дзвіниці поруч з собором. Проте на великі церковні свята, аби вмістити всіх бажаючих побувати на службі, – у ще недобудованому соборі. Символічно, що на свято Успіння Пресвятої Богородиці літургія відбулася саме там.

28 серпня 2008, 15:00

Побачити небо в клітину та знайти для себе відповідь на питання «чи існує оспівана кінофільмами тюремна романтика» мали змогу 11 полтавських неповнолітніх

Останнім влаштували ознайомчу екскурсію Полтавським слідчим ізолятором. Як чекають на свій вирок неповнолітні злочинці міста та області і що вони думають про своє перебування у СІЗО, знає Максим Яров.

28 серпня 2008, 15:00

В Полтавській малій академії мистецтв імені Раїси Кириченко пройшла щорічна нарада директорів початкових мистецьких навчальних закладів області

Про те, наскільки готова до відкриття творча майстерня, названа на честь Полтавської Чураївни, знає В'ячеслав Джиган.

28 серпня 2008, 15:00

У Полтаві проведуть низку заходів до 300-річчя повстання Мазепи та 300-річчя Батуринської трагедії

А учні полтавських шкіл братимуть участь у всеукраїнському конкурсі творів під назвою «Хто для мене Іван Мазепа». Таку ініціативу запропонував громадський рух «Не будь байдужим!», представники якого провели в нашому місті прес-конференцію.

28 серпня 2008, 15:00

Цьогоріч на Полтавщині у загальноосвітніх навчальних закладах навчатиметься на 8 тисяч менше дітей, ніж у минулому

Та і влаштуватись працювати вчителем у Полтавській області практично неможливо, констатували учасники колегії, що відбулася сьогодні в обласній державній адміністрації. Вперше за останні роки в області не змогли віркрити одну школу: «і гроші були – і школи нема», констатували чиновники. Через аварійний стан і невиконаний ремонт її учні навчатимуться в іншому приміщенні. Чи готові дитячі садочки і школи до нового навчального року, знають Інна Безугла та Павло Бабінчук.

28 серпня 2008, 15:00

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Андрія Матковського з керівниками кількох АЗС міста

Однією з причин зібрання став незадовільний стан благоустрою на територіях деяких автозаправних станцій. Інша причина – більш приємна, і в першу чергу – для полтавців з дітьми.

28 серпня 2008, 15:00

Як повідомляє прес-служба міської ради, міська влада та рада підприємців міста висловила свою позицію щодо закриття центрального ринку

Нагадаємо, Державна надзвичайна протиепідемічна комісія при облдержадміністрації своїм рішенням від 7 серпня дала доручення відповідним службам припинити з вересня роботу критого павільйону центрального ринку. Це викликало негативну реакцію підприємців міста.

28 серпня 2008, 15:00