Архів новин за 27.08.2008

Полтавські вчителі сьогодні вже сіли за шкільні парти

Новий навчальний рік вони розпочали із того, що підсумували минулий та ознайомилится із нововведеннями на майбутній 2008-2009-й. На базі навчально-виховного об'єднання № 14 у середу відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів української мови та літератури. Яким чином у місті поліпшуватимуть вивчення цих предметів, знають Інна Безугла та Павло Бабінчук.

27 серпня 2008, 15:00

У міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Віталія Нікіпєлова та за участі всіх відповідних служб пройшов круглий стіл на тему наркоманії

Ініціатором зібрання виступила благодійна асоціація «Світло надії», яка займається проблемами ВІЛ-інфікованих та наркозалежних. Причина зустрічі посадовців з представниками благодійної асоціації – постійні зборища наркоманів біля 59-го дитячого садочка.

27 серпня 2008, 15:00

Цього разу на плановій медичній раді, що проходила на станції швидкої допомоги, обговорювали питання поширення захворювання на ВІЛ/СНІД

Якщо на початок 80-х в області було зареєстровано тринадцять ВІЛ-інфікованих, то на початку цього року їх кількість становила 755 осіб. І це – лише за офіційними даними.

27 серпня 2008, 15:00

У Полтавському міськвиконкомі є спеціальний відділ, який працює зі зверненнями громадян

А для того, щоб покращити його роботу, спеціалісти відділу запозичують найкраще з інших міст України. Так, днями начальник відділу Лідія Буркова повернулася з Одеси, де знайомилася з роботою аналогічного структурного підрозділу Одеської міськради.

27 серпня 2008, 15:00

Колгоспний ринок міста на початку вересня можуть закрити на ремонт

Рішення про тимчасове припиненя роботи критого ринку прийняли на засіданні державної надзвичайної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації. В павільйоні встановили порушення багатьох санітарно-гігієнічних та санітарно-технічних норм, що і стало причиною вищезазначеної постанови.

27 серпня 2008, 15:00