Архів новин за 22.08.2008

З нагоди дня прапора та напередодні Дня незалежності України керівництво Октябрського району влаштувало для дітей свято

Провести його вирішили у Парку Солдатської Слави поруч із новим майданчиком.

22 серпня 2008, 15:00

До нового навчального року нині готуються всі навчальні заклади міста

Не виключення – і дитсадки, в них провели ремонти, а в деяких навіть реконструювали котельні та замінили вікна. Уже нині, під час святкових програм до Дня Незалежності, керівництву дошкільних навчальних закладів було чим пишатися.

22 серпня 2008, 15:00

Сьогодні у Полтавському Краєзнавчому музеї на честь свята відбувся урочистий прийом голови обласної державної адміністрації Валерія Асадчева та голови обласної ради Олександра Удовіченка

З нагоди Дня незалежності полтавців відзначали державними нагородами, а ті, кому напередодні виповнилося 16 років, отримали паспорти громадян України.

22 серпня 2008, 15:00

24-го серпня українці святкують День незалежності

Та урочисті заходи до свята розпочались уже нині. Так, навіть покладання квітів працівники облдержадміністрації та обласної ради провели сьогодні, пройшовши ходою від пам'ятника Тарасові Шевченку до пам'ятника Українським Загиблим Козакам, а далі – до меморіальної дошки Симону Петлюрі.

22 серпня 2008, 15:00

В Україні продовжує реалізовуватися урядова програма із забезпечення доступною курятиною населення

На початку серпня морожені четвертинки курей вже з'явилися і в Полтаві. Щоправда тоді – лише в мережі магазинів «Фуршет». Тепер їх можна придбати в багатьох магазинах та на ринках міста.

22 серпня 2008, 15:00

Питання, «чи» стоятиме у Полтаві пам'ятник гетьману України Івану Мазепі, викликало гарячі дебати депутатів під час позачергової сесії міської ради

Їй сьогодні передував мітинг, який організували полтавські осередки Комуністичної та Соціалістичної партій. Останні виступали проти встановлення монументу українському гетьману.

22 серпня 2008, 15:00