Архів новин за 20.08.2008

Олександр Левченко декілька років тому вперше взявся за молот та наковальню, аби створити витвір ковальського мистецтва

Тепер свої вироби він дарує друзям, близьким та знайомим. Про те, що надихнуло майстра опанувати нелегке ковальське ремесло, знає В'ячеслав Джиган.

20 серпня 2008, 15:00

Століття тому внаслідок Столипінської реформи безземельних селян із Полтавської губернії переселили на вільні землі Уралу та Сибіру

У республіці Башкортостан нині живуть внуки, правнуки та вже навіть праправнуки вихідців із Нових Санжар. Там, у Башкортостані, є село Новосанжарівка, жителі якого бережуть пам'ять про своє коріння. А деякі з них кілька днів перебували на дорогій серцю Полтавщині.

20 серпня 2008, 15:00

З нагоди сімнадцятої річниці незалежності України у палаці дозвілля «Листопад» відбулися святкові збори співробітників Головного управління Міністерства внутрішніх справ області

На цьому заході нагородили кращих, а ще на честь свята на головній митецькій сцені міста виступили знані українські артисти.

20 серпня 2008, 15:00

За обсягами книговидання Полтава – традиційний лідер, і поступається в цьому лише Києву, Харкову та Львову

Одна з останніх книг, випущених у нашому місті, вийшла з-під пера Марії Бойко. У ній – її вибрані твори.

20 серпня 2008, 15:00

Завершився перший етап двосторонньої співпраці управління культури міськвиконкому з телевізійною студією «Місто»

Глядачі побачили цикл інформаційно-іміджевих програм «Це – моя історія. Полтава». Наразі вийшов перший компакт-диск, до якого вміщені декілька тематичних програм телепроекту.

20 серпня 2008, 15:00

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі оздоровчого табору «Супутник» організував зліт лідерів учнівського самоврядування

Активна молодь Полтави мала змогу не лише відпочити та набратися сил перед новим навчальним роком, а й поспілкуватися та попрацювати над розробкою соціальних проектів та поділитися власними ідеями з представниками міської влади.

20 серпня 2008, 15:00

З нелегальним гральним бізнесом у Полтаві міська влада веде боротьбу уже давно

Нині виявили ще одну точку з гральними автоматами, на які немає дозволів. Та паралельно виявилось, що дозвільних документів немає й на реалізацію лікеро-горілчаних товарів та, власне, на саму діяльність.

20 серпня 2008, 15:00

Півтора тижні залишилось до 1 вересня

Наразі спеціальна комісія, до складу якої входять представники районних відділів та управління освіти, санепідемстанції, депутати райрад, перевіряє стан готовності закладів до навчального року. Чи зможуть 1 вересня прийняти дітей заклади Октябрського району міста, разом з членами комісії з'ясовували Інна Безугла та Сергій Бовтік.

20 серпня 2008, 15:00