Архів новин за 2.08.2008

Свій черговий матч у першості команд другої ліги з футболу провів футбольний клуб «Полтава»

І якщо попередні ігри нашим футболістам вдавалося завершити результативно, то гра з донецьким «Титаном» стала для «Полтави» справжнім випробуванням на міцність. Рахунок вдалося відкрити лише під кінець матчу.

2 серпня 2008, 15:00

Традиційно кожного місяця гіпермаркет «Велика кишеня» проводить для своїх покупців різноманітні акції та розіграші призів

Протягом липня полтавці мали змогу виграти путівку на відпочинок до Туреччини. Фінал акції відбувся ж сьогодні.

2 серпня 2008, 15:00

Грецька, слов'янська міфології та історична література – це джерела, звідки черпає інформацію та образи для своїх картин графіст Андрій Науменко

Він вже декілька років займається художньою графікою та планує провести свою першу презентаційну експозицію.

2 серпня 2008, 15:00

У цьому році в порівнянні з минулими значно зменшилась кількість абортів

Причину цього лікарі вбачають в активній роботі кабінетів планування сім'ї, які діють у кожній жіночій консультації міста. Чому молодь почала серйозніше підходити до створення сім'ї, знає Юлія Лис.

2 серпня 2008, 15:00

340 гривень штрафу та видворення за межі України – таким є недалеке майбутнє 3 нелегальних заробітчан з Узбекистану

Порушивши правила перебування на території України, ці гастарбайтери прибули до села Кротенки, де працювали майже місяць, так і не отримавши зарплатні.

2 серпня 2008, 15:00

Суперечки навколо землі точаться між представниками ковалівської влади та жителями села

Останні написали заяви на отримання ділянок, але отримати вони їх не зможуть. Сільська голова говорить: землі просто немає. Проблему у Ковалівці вивчали Інна Безугла та Павло Бабінчук.

2 серпня 2008, 15:00

Викидання сміття у невстановлених для цього місцях залишається одним з найрозповсюдженіших видів порушень правил благоустрою міста, говорять працівники спеціалізованої інспекції

Проблемою також залишається і складування будівельного сміття у дворах. Регулярні рейди інспекції постійно фіксують такі порушення, які тягнуть за собою штрафні санкції по відношенню до порушників адмінзаконодавства.

2 серпня 2008, 15:00