Архів новин за 19.08.2008

Сьогодні Православна Церква відзначає свято Преображення Господнього, яке ще називають Спасом

Цього дня, за давнім звичаєм, люди відпочивали та готували обрядову їжу - пиріг, запіканку, варили узвар, інші страви з яблук. Свято Преображення Господнього має глибоке церковне та народне коріння.

19 серпня 2008, 15:00

Одного з керівників Кременчуцького кладовища затримали працівники міліції

Правоохоронці спіймали його на гарячому за вимагання хабаря. За дві з половиною тисячі гривень нині затриманий обіцяв виділити місце на цвинтарі для поховання.

19 серпня 2008, 15:00

Рух важкого автотранспорту та сухі дерева – проблеми, з якими наразі доводиться миритися мешканцям селища Залізничників

Аби вирішити їх, останні за допомогою звернулися до представників міської влади. Інспекція по контролю за благоустроєм міста сьогодні розбиралася у ситуації та пообіцяла вжити заходів.

19 серпня 2008, 15:00

Партія «Батьківщина» постійно проводить акції допомоги тим, хто її потребує

Зокрема, на День матері члени Октябрської районної організації партії завітали до багатодітних сімей, аби привітати зі святом берегинь сімейних вогнищ. А от цього разу одна із таких сімей у подарунок отримала 4 ліжка.

19 серпня 2008, 15:00

Два роки пройшло з дня відкриття відділення соціально-побутової реабілітації територіального центру Ленінського району

За цей час не тільки збільшилася кількіть послуг, які тут надають соціально незахищеним верстам населення, але й сама чисельність підопічних відділення.

19 серпня 2008, 15:00

У Полтаві на одну меморіальну дошку стало більше

Навпроти Петровського парку, неподалік Краєзнавчого музею, стоїть будинок, у якому в кінці дев'ятнадцятого - на початку двадцятого століття мешкав видатний громадський і культурно-освітній діяч, публіцист Микола Дмитрієв. Там сьогодні зібралися полтавці, аби вшанувати пам'ять та засвідчити повагу до свого земляка.

19 серпня 2008, 15:00

Підготовка закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону стала головним питанням порядку денного засідання міськвиконкому

Всі школи вчасно розпочнуть свою роботу, хоч за парти цього року сяде значно менша кількість школярів, ніж минулого. Та навіть у тих дітей, які нині навчаються у загальноосвітніх закладах, все частіше лікарі спостерігають проблеми зі здоров'ям.

19 серпня 2008, 15:00