Архів новин за 18.08.2008

У кінотеатрі «Колос» відбулося урочисте святкування першої річниці журналу «Яркий день»

Про те, як пройшло дійство та яким полтавці побачать свіжий номер журналу, знає В'ячеслав Джиган.

18 серпня 2008, 15:00

З початку цього року на водоймах області загинуло 80 людей, 4 з них - діти

Особливо велика частка загиблих на воді припадає на спекотну пору - лише минулого тижня водна стихія забрала життя сімох полтавців. Управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації висловлює своє занепокоєння ситуацією та просить громадян бути пильними під час відпочинку біля водойм.

18 серпня 2008, 15:00

За час Сорочинського ярмарку, що проходив з 13 по 16 серпня, міліціонерами області зареєстровано лише 5 правопорушень

Загалом же ситуація склалася досить спокійна, говорять самі правоохоронці. Велику заслугу у цьому вбачають і цьогорічного нововведення - камер відеоспостереження.

18 серпня 2008, 15:00

Добровільна охорона громадського порядку останнім часом набуває популярності

Принаймні, на різних заходах полтавці мають змогу бачити загони добровольців, найбільш популярними серед яких є козаки. Та діють громадські формування не лише на свята, у повсякденному житті їх робота теж приносить деякі результати.

18 серпня 2008, 15:00

Із вересня учні 7 - 11 класів загальноосвітніх шкіл Полтавської області будуть за власним бажанням та за згодою батьків вивчати релігієзнавство

Про це та про інші теми моральності говорила на прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко. Два роки обіймає вона цю посаду, тож метою прес-конференції було проаналізувати, що зроблено та над чим ще потрібно активно працювати.

18 серпня 2008, 15:00

В десять разів за останні чотири роки зменшились державні субвенсії до бюджету міської ради на житло військовим у Полтаві

При цьому ціна за кожен квадратний метр житлової площі збільшилась удвічі. Ситуацію щодо надання помешкання військовим у Полтаві вивчав В'ячеслав Джиган.

18 серпня 2008, 15:00

50 років пройшло з часу зведення першої міської лікарні міста Полтави

За цей час жодного разу в медичній установі не робили капітального ремонту, а тому у лікувальному закладі на 90% вийшли з ладу система опалення та сантехніка. Хірургічне відділення, де за рік роблять 100 тисяч планових операцій, а вцілому обслуговують 300 тисяч хворих і не лише з міста, а й прилеглих районів, потребує повної реконструкції. Тож для відновлення саме хірургічного відділення міська влада виділила 2 з половиною мільйона гривень. Як їх використають, знає Юлія Лис.

18 серпня 2008, 15:00

Розслідування справи з розкрадання ліфтів з місця так і не зрушило з місця

Принаймні, таких висновків дійшов міський голова Андрій Матковський, заслухавши доповідь правоохоронців під час апаратної наради у міськвиконкомі. Особливо гостро постає це питання напередодні святкування Дня Незалежності, підготовку до якого також обговорювали сьогодні.

18 серпня 2008, 15:00