Архів новин за 16.08.2008

Вже традиційно, вдев'яте на Полтавщині проходить Всеукраїнський відкритий фестиваль авторської пісні та поезії «Автограф»

Цього разу він вперше відбувся у спортивно-оздоровчому таборі «Олімпійські надії».

16 серпня 2008, 15:00

Минуло три роки, як у селі Рунівщина Полтавського району почав діяти реабілітаційний центр «Новий поворот», що спеціалізується на соціально-психологічній допомозі людям із залежністю від наркотиків та

У своїй роботі центр використовує одну з найефективніших у світі методик - реабілітаційну програму «12 кроків». У рамках тижня боротьби із СНІДом та наркоманією на студії «Місто» там побували і наші журналісти - Юлія Лис та Альберт Івлєв.

16 серпня 2008, 15:00

Вперше на території Полтавської області, за даними правоохоронних органів, ліквідовано злочинне угрупування, яке займалося розповсюдженням героїну

Наркотичних засобів у них вилучили на суму... 2 мільйона гривень. Збували наркотики в основному в Полтаві та Кременчуці.

16 серпня 2008, 15:00

Біля Октябрського райвиконкому буде пам'ятник лелеці

Основні роботи по його встановленню уже виконані, хоча коли він буде офіційно відкритий, поки що невідомо. Керівництво Октябрського району говорить, що поряд ще встановлять оригінальний дитячий майданчик і потім все офіційно представлять міській громаді. Хоча уже нині у пам'ятника з'явилися шанувальники: весільні пари тут вподобали собі місце для фотографування.

16 серпня 2008, 15:00

І ще одна проблема, пов'язана з житловим фондом, обурила людей

Цього разу у мікрорайоні Поділ мешканці одного з будинків скаржаться, що їх передали на обслуговування до іншого ГЖЕДу, який знаходиться... в Октябрському районі міста. Люди бояться, що їх просто не будуть обслуговувати. Насправді, послуги їм надаватимуть на тому ж рівні, що й раніше, запевняють представники міської влади. А зміни із ГЖЕДами пов'язані з реформуванням житлово-комунального господарства Полтави.

16 серпня 2008, 15:00

Одну з полтавських вулиць перегородили

Людині, яка це зробила, просто не подобається, що біля нього їздить автотранспорт. Мешканці навколишніх будинків обурені такими діями, тим більше, що, говорять вони, дорога тут перегороджується постійно. Шукаючи справедливості, люди звернулися до міської влади. Нині у ситуації розбиралися представники інспекції по контролю за благоустроєм.

16 серпня 2008, 15:00